NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Operacja nosa w programie tv Kliniki Miracki „Klinika naturalnego piękna”

W piątym odcinku “Kliniki naturalnego piękna”, jedną z naszych wspaniałych bohaterek była Pani Ewa, którą do programu zgłosiła przyjaciółka Gosia. Kompleksem Pani Ewy był zbyt długi oraz garbaty nos.

Konsultacja u doktora Krzysztofa Mirackiego

Podczas konsultacji przeprowadzony został dokładny wywiad z Panią Ewą. Pacjentka wyjawiła, iż kształt nosa jest problemem nie tylko ze względu na wygląd, ale ma przez niego także problemy z oddychaniem, które pojawiły się na skutek przebytego w dzieciństwie urazu. W celu poprawy oddychania oraz zmiany wyglądu nosa, Doktor Krzysztof Miracki zaproponował jego chirurgiczną korektę.

Plastyka nosa w Klinice Miracki

Chirurgiczna operacja nosa jest skomplikowanym zabiegiem. Ze względu na to, iż Pani Ewa zmagała się z problemem w oddychaniu oraz niechcianym kształtem nosa, zabieg był bardzo złożony. Plastykę nosa przeprowadził doświadczony chirurg – dr Maciej Kuczyński. Dr Kuczyński zreponował przegrodę, czyli ustawił w linii pośrodkowej twarzy oraz wyciął kawałek kości, która powodowała, iż lewy przewód nosowy Pani Ewy był mniej drożny niż powinien być. Ponadto, by poprawić warunki oddechowe, chrząstki boczne zostały zawinięte do środka. Doktor Kuczyński zlikwidował również garb oraz obniżył grzbiet nosa Pacjentki.  Pełny zrost kości i chrząstek następuje po 6 tygodniach od przeprowadzonej operacji, a tuż po operacji zakładany jest gips na okres około tygodnia.  Pani Ewa po zabiegu szybko doszła do siebie. Już po tygodniu odczuła poprawę w oddychaniu. Dzięki przeprowadzonej operacji nasza urocza bohaterka pozbyła się mankamentu, który miała całe życie. Zaczęła się czuć bardziej komfortowo, pewniej z samą sobą, a kompleksy zniknęły. 

Powiększanie ust w Klinice Miracki

Oprócz korekty nosa, Pani Ewa pragnęła powiększyć usta. Doktor Krzysztof Miracki przeprowadził zabieg przy użyciu preparatu z kwasem hialuronowym – Neauvia Intense Lips. Mimo iż jest to zabieg iniekcyjny, można po nim od razu wrócić do normalnego funkcjonowania. Dzięki zabiegowi, Pani Ewa zyskała większe, a co ważne – naturalnie wyglądające usta.  Cieszymy się, mogliśmy pomóc pozbyć się kompleksów tak fantastycznej i energicznej osobie, jaką jest Pani Ewa.  Program TV „Klinika naturalnego piękna” oglądać można w każdy czwartek o godz. 21.50 na kanale Discovery Life Polska.

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki