Menu

Ginekologia estetyczna – znajdź zabieg dla siebie.

Nasi ginekolodzy rekomendują najpopularniejsze zabiegi ginekologii estetycznej. Sprawdź, czy znajdziesz pośród nich zabieg odpowiedni dla Ciebie…

Zmniejszanie warg sromowych mniejszych (labioplastyka)

Duże (przerośnięte) wargi sromowe mniejsze definiuje się jako ich wykraczanie poza wargi sromowe większe lub ich wzajemną znaczną dysproporcję. Najczęstszym wskazaniem do zabiegu zmniejszenia warg sromowych ze strony Pacjentki, jest brak pewności siebie związany z powiększonymi wargami sromowymi, nie tylko w sytuacji intymnej, ale również dyskomfort przy założeniu kostiumu kąpielowego lub obcisłych spodni. Inne powody lub chęci do redukcji warg sromowych to niemożność odbycia stosunku płciowego lub dyskomfort w jego trakcie, lokalne podrażnienia, trudność z utrzymaniem higieny osobistej, bolesność przy siedzeniu, jeździe na rowerze lub konnej. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są: ciąża, aktywny stan zapalny pochwy i sromu, choroby skórne tej okolicy, zaburzenia krążenia oraz choroba nowotworowa.

Jak wykonuję zabieg?

Zabieg polega na odcięciu nadmiaru warg sromowych mniejszych za pomocą noża chirurgicznego bądź lasera, a następnie zszycie ich brzegu. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji i szybko można wrócić do aktywności.

O-shot – Osocze bogatopłytkowe Magellan w regeneracji miejsc intymnych

Osocze bogatopłytkowe to autologiczny koncentrat ludzkich płytek krwi w małej objętości osocza. Osocze składa się głównie z wody (90% objętości), a także zawiera rozpuszczone białka, glukozę, minerały, hormony, płytki krwi oraz krwinki, a dodatkowo  białkowe czynniki wzrostu, które aktywnie biorą udział w stymulacji gojenia ran. Substancja ta prowadzi do autologicznej odnowy komórkowej tkanek. W trakcie życia kobiety zachodzą różne procesy (oprócz starzenia), które powodują nieprawidłowości w ukrwieniu, unerwieniu lub napięciu stanu pochwy. Najnowszym i bardzo obiecującym wskazaniem jest stymulacja za pomocą osocza bogatopłykowe Magellan  łechtaczki oraz ścian pochwy w celu lepszej stymulacji odczuć w trakcie współżycia seksualnego. Przeciwskazaniem do zabiegu są przede wszystkim choroby krwi, nowotwory, ciąża i karmienie piersią oraz stosowanie leków przeciwkrzepliwych.

Jak wykonuję zabieg?

W celu otrzymania osocza bogatopłytkowego konieczne jest pobranie od pacjenta około 60 ml objętości krwi pełnej w celu otrzymania  5-7 ml osocza bogatopłytkowego. Krew zostaje pobrana  do fiolki, a następnie odwirowana w celu oddzielenia płytek krwi od pozostałych składników. Następnie wykonuje się mezoterapię, czyli linijne lub punktowe okłuwanie miejsc docelowych. A także dodatkowo podanie około 1ml objętości osocza bogatopłytkowego  w łechtaczkę – to tak zwany O-shot. Efekt zabiegu: już po 2 tygodniach pacjentki zgłaszają większe odczuwanie przyjemności w trakcie stosunku, a także silniejsze orgazmy.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o zabiegach i trendach w ginekologii estetycznej i regeneracyjnej, zapraszamy do kontaktu: rejestracja@klinikamiracki.pl lub tel. 605 905 608.

Zobacz również

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywita