Skip to main content

Ginekologia estetyczna – znajdź zabieg dla siebie

Nasi ginekolodzy rekomendują najpopularniejsze zabiegi ginekologii estetycznej. Sprawdź, czy znajdziesz pośród nich zabieg odpowiedni dla Ciebie…

Zmniejszanie warg sromowych mniejszych (labioplastyka)

Duże (przerośnięte) wargi sromowe mniejsze definiuje się jako ich wykraczanie poza wargi sromowe większe lub ich wzajemną znaczną dysproporcję. Najczęstszym wskazaniem do zabiegu zmniejszenia warg sromowych ze strony Pacjentki, jest brak pewności siebie związany z powiększonymi wargami sromowymi, nie tylko w sytuacji intymnej, ale również dyskomfort przy założeniu kostiumu kąpielowego lub obcisłych spodni. Inne powody lub chęci do redukcji warg sromowych to niemożność odbycia stosunku płciowego lub dyskomfort w jego trakcie, lokalne podrażnienia, trudność z utrzymaniem higieny osobistej, bolesność przy siedzeniu, jeździe na rowerze lub konnej. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są: ciąża, aktywny stan zapalny pochwy i sromu, choroby skórne tej okolicy, zaburzenia krążenia oraz choroba nowotworowa.

Jak wykonuje się zabieg?

Zabieg polega na odcięciu nadmiaru warg sromowych mniejszych za pomocą noża chirurgicznego bądź lasera, a następnie zszycie ich brzegu. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji i szybko można wrócić do aktywności.

O-shot –  w regeneracji miejsc intymnych

Preparat używany w zabiegu O-shot to autologiczny koncentrat w małej objętości, który aktywnie bierze udział w stymulacji gojenia ran. Substancja ta prowadzi do autologicznej odnowy  tkanek. W trakcie życia kobiety zachodzą różne procesy (oprócz starzenia), które powodują nieprawidłowości w ukrwieniu, unerwieniu lub napięciu stanu pochwy. Najnowszym i bardzo obiecującym wskazaniem jest stymulacja za pomocą mezoterapii łechtaczki oraz ścian pochwy w celu lepszej stymulacji odczuć w trakcie współżycia seksualnego. Przeciwskazaniem do zabiegu są przede wszystkim choroby krwi, nowotwory, ciąża i karmienie piersią oraz stosowanie leków przeciwkrzepliwych.

Jak wykonujemy zabieg?

Najpierw następuje pobranie od Pacjentki około 60 ml objętości krwi pełnej w celu otrzymania  5-7 ml preparatu. Krew zostaje pobrana  do fiolki, a następnie odwirowana w celu oddzielenia płytek krwi od pozostałych składników. Następnie wykonuje się mezoterapię, czyli linijne lub punktowe okłuwanie miejsc docelowych. A także dodatkowo podanie około 1 ml objętości preparatu w łechtaczkę – to tak zwany O-shot. Efekt zabiegu: już po 2 tygodniach Pacjentki zgłaszają większe odczuwanie przyjemności w trakcie stosunku, a także silniejsze orgazmy.
 
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o zabiegach i trendach w ginekologii estetycznej i regeneracyjnej, zapraszamy do kontaktu: rejestracja@klinikamiracki.pl lub tel. 221 030 030.
 
Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie.

0