Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

HIFU pod oczy – naturalnie odmłodzone spojrzenie

Skóra pod oczami jest cieńsza, zazwyczaj wrażliwsza i delikatniejsza niż na pozostałych partiach twarzy, dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji. Niestety z tego względu często właśnie w okolicy oczu najszybciej pojawiają się zmarszczki i inne oznaki starzenia. Dzisiaj opowiemy o zabiegu HIFU pod oczy. Dowiedz się, jak uzyskać naturalnie odmłodzone spojrzenie!

Spis treści:

Kto powinien skorzystać z HIFU pod oczy?

Jak działa zabieg HIFU pod oczy?

HIFU pod oczy – efekty

Kto powinien skorzystać z HIFU pod oczy?

Zarówno zmarszczki, jak i utrata jędrności skóry w okolicy oczu to jedne z najwcześniej pojawiających się oznak starzenia. Problemy estetyczne, z którymi najczęściej się borykamy, to przede wszystkim tzw. kurze łapki, worki pod oczami i niejędrna skóra. Na pojawienie się tych oznak starzenia wpływ ma przede wszystkim wiek, jednak nie jest to jedyny czynnik, odpowiadający za proces starzenia. Właśnie z tego względu ciężko jednoznacznie stwierdzić, w jakim wieku nasza okolica oczu będzie wymagała intensywniejszej, profesjonalnej terapii anti-aging. Wiele zależy od stylu życia, diety, ekspozycji na słońce, palenia papierosów czy nadmiernego doświadczania stresu, a także od genów. Te i inne czynniki odpowiadają za nasz indywidualny proces starzenia, który dla każdego będzie przebiegał inaczej. Ważna jest także prewencja przeciwstarzeniowa – nawet jeśli jeszcze nie zaobserwowałaś u siebie widocznych oznak starzenia, musisz wiedzieć, że utrata kolagenu w skórze zaczyna się intensyfikować po 25 roku życia i z biologicznego punktu widzenia to właśnie idealny czas, aby zacząć szczególnie dbać o okolice oka. Zabieg HIFU pod oczy wspiera naturalne procesy regeneracyjne skóry, dlatego mogą z niego skorzystać zarówno osoby, które zapobiegają starzeniu, jak i te, które zaobserwowały już u siebie widoczne oznaki starzenia.

Jak działa zabieg HIFU?

HIFU nazywane jest liftingiem bez skalpela, ponieważ ujędrnia skórę w sposób nieinwazyjny. Technologia ta wykorzystuje ultradźwięki – podczas zabiegu ciągłość naskórka nie zostaje naruszona, a więc nie ma krwawienia, ran czy strupów. Bezsprzecznie dużym plusem HIFU jest fakt, że nie wymaga rekonwalescencji – prosto po zabiegu możemy wrócić do codziennych czynności i nie obawiać się o wygląd swojej twarzy. Bezpośrednio po terapii z użyciem HIFU możliwa jest tkliwość skóry i niewielki obrzęk, który szybko znika, więc nie musisz martwić się o znaczne ślady pozabiegowe. Zabieg HIFU pod oczy wykonuje wykwalifikowany lekarz specjalista medycyny estetycznej. Ultradźwięki w sposób kontrolowany podgrzewają tkankę do 65-75 stopni C, co sprawia, że w skórze rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne. HIFU powoduje wzmożone namnażanie kolagenu i elastyny, a to właśnie te dwa białka odpowiadają za jędrność i sprężystość skóry. W efekcie okolica oka zyskuje młodszy i zdrowszy wygląd.

HIFU pod oczy – efekty

Zabieg HIFU pod oczy daje widoczne, jednak naturalne i nieprzerysowane efekty. Ze względu na biologiczne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, na finalny rezultat musimy poczekać ok. 3 miesięcy. Po tym czasie możliwe będzie zaobserwowanie poprawy gęstości skóry, ujędrnienia oraz spłycenia zmarszczek. Skóra pod oczami stanie się bardziej napięta i sprężysta, co sprawi, że spojrzenie nabierze świeżości i blasku. Zabieg HIFU pod oczy na pewno przypadnie do gustu zwolenniczkom naturalnego piękna, a także każdej kobiecie, która pragnie poprawy wyglądu okolicy oka, ujędrnienia i redukcji zmarszczek. Lifting bez skalpela pozwoli cieszyć się odmłodzonym spojrzeniem, które możesz osiągnąć już po jednym zabiegu.

 

Chcesz w naturalny sposób odmłodzić swoje spojrzenie? Zapisz się na zabieg HIFU pod oczy w Klinice Miracki!

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki