Ile kosztuje depilacja miejsc intymnych w Katowicach?

Osoby, które najlepiej czują się z perfekcyjnie gładką skórą, w celu usunięcia niechcianego owłosienia mogą skorzystać z technologii laserowej dostępnej m.in. w katowickich klinikach. Często jednak problemem okazuje się obawa przed wysoką ceną takich zabiegów. Ile kosztuje depilacja miejsc intymnych i czy wydatek jest adekwatny do osiąganych efektów? Wyjaśniamy, czego można się spodziewać i co wpływa na cenę depilacji bikini! 

Na czym polega laserowa depilacja bikini? Kiedy warto wybrać tę metodę? 

W dzisiejszych czasach wiele osób czuje się najlepiej z idealnie gładką skórą. Chętnie usuwamy owłosienie z widocznych partii ciała, takich jak nogi, pachy, niekiedy również plecy, brzuch czy twarz. Do często depilowanych obszarów należą także okolice bikini. Usunięcie włosków z tych partii zwykle kierowane jest wygodą, estetyką, komfortem w kwestii higieny i swobodą w trakcie zbliżeń intymnych. 

Zarówno damskie, jak i męskie sfery intymne są bardzo delikatne – łatwo ulegają podrażnieniom przy tradycyjnych formach depilacji, np. przy użyciu jednorazowych maszynek do golenia czy w trakcie mechanicznego wyrywania łodyg włosowych depilatorami elektrycznymi i plastrami z woskiem. Sposoby takie niestety dają też krótkotrwałe efekty. Wyrwane włoski zwykle odrastają w ciągu maksymalnie 2–4 tygodni (w zależności od partii ciała). W tym czasie pojawiają się również pojedyncze włoski, które w momencie depilacji pozostawały w fazie spoczynku lub wzrostu i nie wystawały ze skóry.   

Laserowa depilacja miejsc intymnych niszczy mieszki włosowe na stałe. W trakcie zabiegu elementy odpowiedzialne za wytwarzanie włosów zostają obkurczone i trwale zniszczone – włoski nie odrastają, ponieważ energia urządzeń laserowych doprowadza do zniszczenia ich macierzy. Metoda ta przeznaczona jest więc dla osób, które są zdecydowane i pragną osiągnąć efekt gładkich sfer intymnych na zawsze.   

Ile kosztuje laserowa depilacja miejsc intymnych w zależności od jej formy?  

Jeśli zdecydujesz się na depilację laserową miejsc intymnych musisz liczyć się z faktem, że włosy nie odrosną. W przypadku pach czy nóg zwykle nie jest to problemem. Jednak ze względu na specyfikę okolic bikini znaczenie ma również indywidualne poczucie estetyki. Niektórzy Pacjenci wybierają depilację miejsc intymnych ,,na zero”, czyli w formie tzw. bikini w stylu hollywood. Inni natomiast wolą pozostawić nieco owłosienia na wzgórku łonowym, przy wargach sromowych, czy między pośladkami. To właśnie głównie od powierzchni depilowanej skóry zależy koszt zabiegu. 

Zwykle najtańsze jest tzw. bikini podstawowe, czyli usuwanie włosków z pachwin (koszt ok. 300zł). A ile kosztuje depilacja miejsc intymnych w szerszym zakresie? Przy bikini pełnym, obejmującym wzgórek łonowy i pachwiny koszt wynosi nieco ponad 400 zł. Natomiast depilacja miejsc intymnych ,,na zero” może wynieść ok. tysiąca złotych przy jednoczesnym uwzględnieniu powierzchni pośladków, warg sromowych oraz linii białej, czyli włosków od zewnętrznych narządów płciowych do pępka. Nieco więcej może kosztować depilacja miejsc intymnych u mężczyzn uwzględniająca skórę moszny. 

Co jeszcze wpływa na koszt depilacji laserowej bikini? 

To, ile kosztuje depilacja laserowa miejsc intymnych w Klinice Miracki w Katowicach zależy również od ilości zabiegów oraz indywidualnych ustaleń. Pamiętaj, że jednorazowy zabieg nie pozwoli na trwałe pozbycie się owłosienie. Każdy włos mający kontakt z energią urządzenia laserowego musi być w fazie anagenu (aktywnego wzrostu). Właśnie z tego powodu zabiegi przeprowadza się w seriach, których zwykle jest kilka, maksymalnie kilkanaście. Decydując się od razu na pełen pakiet często można liczyć na znaczną redukcję ostatecznych kosztów. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na tematy, takie jak: przebieg depilacji bikini, ile kosztuje zabieg, czy jak ustala się ostateczną cenę – zadaj te pytania specjaliście podczas konsultacji wstępnej w Klinice Miracki w Katowicach, Łodzi, Krakowie lub Warszawie. Na naszej stronie możesz również sprawdzić aktualny cennik depilacji laserowej.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki