Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
skuteczne usuwanie cellulitu w Katowicach
,

Kiedy masaż, dieta, balsam czy chińska bańka nie pomagają – profesjonalne zabiegi usuwające cellulit

Istnieje wiele metod redukcji cellulitu, jednak nie wszystkie są równie skuteczne. Masaże, kosmetyki antycellulitowe i dieta zwykle nie wystarczają, aby na dobre pozbyć się pomarańczowej skórki. Warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w walce z cellulitem. Poniżej przedstawiamy trzy sprawdzone terapie, które z powodzeniem stosujemy w Klinice Miracki w Katowicach.

Endermologia

Endermologia LPG to jeden z najbardziej cenionych zabiegów na cellulit. Jego działanie opiera się na intensywnej stymulacji tkanek za pomocą masażu mechanicznego. Jest to nieinwazyjna, bezbolesna i komfortowa terapia na całe ciało. Opiera się na wykorzystaniu innowacyjnej głowicy zabiegowej, której rolka została wzbogacona o zmotoryzowaną klapkę. Dzięki temu możliwa jest wielowymiarowa i szybka penetracja tkanki. Zasada działania urządzenia polega na zastosowaniu ciśnienia zmiennego, co sprawia, że zabieg przypomina intensywny masaż. Dostarczane do powierzchni skóry mikroimpulsy pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, tym samym przyczyniając się do widocznego napięcia skóry. Jednocześnie następuje lipoliza, czyli rozpuszczanie podskórnych komórek tłuszczowych, które m.in. odpowiadają za powstawanie cellulitu. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty endermologii, należy wykonać pełną serię zabiegów, czyli zwykle około 10 sesji.

Zabieg antycellulitowy Onda

Sprawdzonym zabiegiem w redukcji cellulitu, który często łączymy z endermologią, jest terapia urządzeniem Onda. Wykorzystano w niej unikalną technologię mikrofalową Coolwaves™. Urządzenie wyposażone jest w dwa rodzaje głowic dostosowanych do nieinwazyjnej penetracji skóry na różnych głębokościach, tak aby usuwać zarówno cellulit, jak i podskórną tkankę tłuszczową odpowiedzialną za miejscową otyłość. Mikrofale wykazują wysokie powinowactwo do komórek tłuszczowych oraz znikome do wody, dzięki czemu terapia antycellulitowa jest bardzo skuteczna i jednocześnie praktycznie bezinwazyjna. Metoda ta pozwala na jednoczesne wyszczuplenie ciała, redukcję cellulitu, a także ujędrnienie skóry oraz zwiększenie jej sprężystości. Seria zabiegów antycellulitowych Onda zapewnia redukcję nawet uporczywego cellulitu oraz kompleksowe ujędrnienie skóry. Urządzenie Onda dostosowane jest do zabiegów nawet na dużych powierzchniach, co umożliwia sprawne modelowanie pośladków, brzucha oraz pleców, ale też kolan czy ramion.

Karboksyterapia

Karboksyterapia, czyli mezoterapia igłowa czystym dwutlenkiem węgla to zabieg, który polega na wstrzyknięcie niewielkich ilości tej substancji do tkanki podskórnej. Procedura ta nie zostawia blizn, gwarantuje naturalny efekt estetyczny i nie stwarza ryzyka przebarwień. Karboksyterapia działa nawet na cellulit w trzeciej fazie rozwoju, czyli w tej, w której grudki mają średnicę do 20 milimetrów, skóra jest widocznie pofałdowana, a niekiedy występuje bolesność. Dwutlenek węgla wywołuje bardzo silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych i powstanie nowych. W ten sposób zwiększa się w ostrzykiwanym miejscu przepływ krwi, a co za tym idzie, transport tlenu oraz składników odżywczych. Skóra stymulowana jest do intensywnej odnowy, czyli do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jej jędrny i napięty wygląd. Zabieg trwa kilkanaście minut i może być powtarzany mniej więcej dwa razy w tygodniu. Można go stosować w ramach terapii łączonej z innymi zabiegami antycellulitowymi.

Jeśli szukasz sprawdzonej terapii antycellulitowej, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Katowicach. Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia w walce z „pomarańczową skórką”.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki