Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
usuwanie rozstępów w Katowicach
,

Jak pozbyć się rozstępów na brzuchu, na udach czy na piersiach? TOP 3 zabiegi w Katowicach

Rozstępy to długie, cienkie prążki tworzące się w takich miejscach, jak brzuch, piersi, biodra czy pośladki pod wpływem intensywnego rozciągnięcia skóry na przykład podczas ciąży. Jeśli jesteś posiadaczką rozstępów, to prawdopodobnie marzysz o tym, żeby zniknęły. Mamy dobrą wiadomość – z pomocą profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej jest to możliwe. Przedstawiamy TOP 3 zabiegi, z których skorzystasz w Klinice Miracki w Katowicach.

Jak pozbyć się rozstępów?

Dostępny jest szereg zabiegów medycyny estetycznej oraz domowych metod na rozstępy. Nie wszystkie jednak są równie skuteczne. Stosowane w domu olejki, balsamy i kremy sprawdzają się przede wszystkim zapobieganiu rozstępom, a nie w ich usuwaniu. Z naszego doświadczenia wynika, że dopiero odpowiednio dopasowana terapia medycyny estetycznej przynosi satysfakcjonujące efekty. Warto wiedzieć, że w przypadku tak trudnych zmian, najlepsze rezultaty osiągane są podczas tzw. terapii łączonych, składających się z kilku, wzajemnie uzupełniających się zabiegów.

Laserowe usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów przy pomocy lasera frakcyjnego to najsilniejsza terapia, jaką można zastosować w celu usuwania tych niedoskonałości. Bez wątpienia jednym z liderów wśród laserów na rozstępy jest Icon 1540, którego głębokie frakcyjne działanie pobudza komórki do odbudowy i pomaga skutecznie likwidować zarówno świeże (czerwone), jak i utrwalone (białe) rozstępy. Co ciekawe, jest to laser nieablacyjny, co oznacza, że mimo głębokiego działania w skórze, nie narusza ciągłości naskórka i wierzchniej warstwy skóry. Laserowe usuwanie rozstępów umożliwia znaczne zredukowanie rozstępów lub całkowitą ich likwidację. Dla uzyskania maksymalnych efektów konieczne jest wykonanie zalecanej przez lekarza serii zabiegów.

Mikroplazma Accent Prime

Zabieg na rozstępy Accent Prime pozwala na osiągnięcie efektów zbliżonych do terapii laserowej. Na skutek skojarzonego działania ultradźwięków i fal radiowych rozstępy znacząco się spłycają i wyrównuje się ich koloryt. Metoda ta zawdzięcza swoją ogromną skuteczność nowatorskiej technologii mikroplazmy, polegającej na reakcji elektromagnetycznej, powstającej pomiędzy głowicą urządzenia, a skórą pacjenta. Błyskawiczne odparowanie naskórka, które następuje na skutek tego procesu, inicjuje stopniową redukcję rozstępów. Fale dźwiękowe docierające w głąb skóry rozgrzewają ją i napinają oraz pobudzają produkcję kolagenu, natomiast odparowana wierzchnia warstwa naskórka powoduje, że rozstęp staje się płytszy.

Mezoterapia igłowa – wspomagający zabieg na rozstępy

Jest to zabieg, który służy przede wszystkim wzmocnieniu efektów innych terapii stosowanych w celu usuwania rozstępów. Mezoterapia igłowa na rozstępy polega na ostrzykiwaniu skóry specjalnym preparatem. Wprowadzenie odpowiednich substancji w głąb skóry wspomaga procesy regeneracyjne, w tym produkcję kolagenu. Najczęściej polecamy naszym pacjentom karboksyterapię. Jest to mezoterapia igłowa z użyciem czystego dwutlenku węgla. Wnikając w okoliczne tkanki, CO2 wywołuje bardzo silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych i powstanie nowych. W ten sposób zwiększa się w ostrzykiwanym miejscu przepływ krwi, a co za tym idzie, transport tlenu oraz składników odżywczych. Komórki, którym dostarczono większą ilość substancji odżywczych, pracują efektywniej i wydajniej.

Jeśli szukasz skutecznej metody usuwania rozstępów, umów się na konsultację w Klinice Miracki w Katowicach i skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki