clearlift Klinika Miracki Warszawa super opinie efekty ceny eksperci

Metamorfozy z Fabryką urody, część 6

Po raz szósty zapraszamy na spotkanie z metamorfozami organizowanymi przez Fabrykę Urody wraz z Kliniką Miracki – istniejącą jeszcze jako marka Beautymed.

YouTube video

Doktor Krzysztof Miracki: Witam Pani Aniu, raz jeszcze się widzimy, dzisiaj w BeautymeD. Ja chciałbym usłyszeć Pani opinię, co Pani by chciała podkreślić, a może jest coś, co chciałaby pani troszeczkę zatuszować, spowodować, żeby mniej rzucało się w oczy.

Pani Ania: Jeśli chodzi o moje defekty, to głównie taka tutaj druga broda.

Doktor Krzysztof Miracki: Zrobimy u Pani takie ostrzyknięcie, zdecydowanie poprawi to kontur w obrębie żuchwy.

……

Pani Ania: Słyszałam, że jest możliwość, aby zredukować tkankę tłuszczową, jeśli chodzi właśnie o drugi podbródek, natomiast nigdy się tym bliżej nie interesowałam, tak więc jest to dla mnie zdecydowana nowość.

Doktor Krzysztof Miracki: Ja jeszcze chciałbym zrobić u Pani mezoterapię szyi, tutaj pojawiają się też takie pojedyncze zmarszczki. Mezoterapia, to jest zabieg, który odżywi tę skórę, poprawi jej jędrność, zwiększy napięcie, czy jest Pani gotowa na to?

Pani Ania: Myślę, że tak.

Doktor Krzysztof Miracki: Użyjemy do mezoterapii takiego pistoletu, który – to brzmi groźnie, – ale spowoduje, że mezoterapia będzie całkowicie bezbolesna, nawet nie będzie wymagała żadnego znieczulenia.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Pani Ania jest chyba bohaterką dzisiejszego dnia. Zaproponowaliśmy jej zabiegi, które miały za zadanie poprawienie, wyszczuplenie, poprawienie owalu twarzy no i zgodziła się chętnie na to.

……

Pani Ania: Pan doktor chce mnie w trybie natychmiastowym wyszczuplić. Nie wiem jak on dokona takiego cudu, ale ja też chciałabym się podjąć diety, która będzie mi zaproponowana, jak również tutaj tych zabiegów.

……

Kosmetolog Ania Sobczyk: Wykonujemy zabieg Exilis na okolice brzucha, redukujemy tkankę tłuszczową, rozbijamy wiązania między komórkami tłuszczowymi, natomiast ultradźwięki, w wysokiej częstotliwości prąd przebudowuje nam włókna kolagenowe, więc mamy dwa efekty, ujędrnienie skóry, jak również redukcja tkanki tłuszczowej.

……

Pani Ania: Jakie mam efekty? No wagowo straciłam siedem kilo. Powiedzmy 8 centymetrów w pasie i 6 centymetrów w udach.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Chcę u Pani wykonać kolejną mezoterapię. Mezoterapię igłową. Bo ciągle utrzymują się tutaj takie zaprasowania, zmarszczki, które pojawiły się na szyi.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Bardzo pogodna, zawsze uśmiechnięta. Dzisiaj Ania wygląda dużo lepiej niż na początku programu. Myślę, że stała się bardziej kobieca, pewna siebie. Także myślę, że zaszła nie tylko metamorfoza fizyczna, ale również psychiczna.

……

Pani Ania: Wewnątrz taka wartość siebie wzrasta w pewnym momencie, człowiek się lepiej czuje. Jak patrzysz w lusterko i widzisz, że lepiej wyglądasz, to od razu wychodzi człowiek na zewnątrz na ulicę i fajne jest to, że inni zaczynają zwracać uwagę.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki