AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Laser sposobem na nieinwazyjne usunięcie zmarszczek

Laseroterapia z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Nie bez powodu – jest to bowiem jeden ze skuteczniejszych i bezpieczniejszych sposobów na wyrównanie niedoskonałości, redukcję rozstępów, trwałą depilację, usunięcie makijażu permanentnego czy tatuażu itd. Możliwości laserów wymieniać można długo, przyjrzyjmy się jednak usuwaniu zmarszczek. Dlaczego warto w tym przypadku postawić właśnie na zabiegi laserowe?

Usuwanie zmarszczek – nowoczesność, skuteczność, bezpieczeństwo

Naukowcy, lekarze, kosmetolodzy – wszyscy nieustannie pracują nad tym, by znajdować coraz bardziej komfortowe, bezpieczne i gwarantujące wyjątkowe efekty rozwiązania, które pomogą nam radzić sobie z różnego rodzaju problemami związanymi z wyglądem ciała. Stąd też wciąż pojawiają się na rynku nowe lasery – różnią się pomiędzy sobą mocą, rodzajem energii, głębokością, na jakiej pracują, głowicami etc. Jest to niezwykle ważne, ponieważ duży wybór sprzętów pozwala specjalistom podejść do każdego Pacjenta indywidualnie i wybrać taki zabieg, który najlepiej odpowie na jego potrzeby. U jednej Pacjentki może bowiem sprawdzić się laserowy lifting twarzy ClearLift (laseroterapia frakcyjna), u drugiej zaś wskazane będzie zastosowanie lasera Alma Harmony XL PRO z najnowszą głowicą DYE-VL PRO. 

W Klinice Miracki Warszawa dysponujemy wieloma innowacyjnymi technologiami, które w nieinwazyjny sposób – bez użycia skalpela, bez krwi i ran – pozwolą usunąć zmarszczki. O jakich laserach między innymi mowa?

Laseroterapia zmarszczek

 • Alma Laser ClearLift – przy jego pomocy wykonuje się wspomniany lifting twarzy ClearLift. Co istotne, w jego trakcie tak naprawdę wykorzystywane są dwa rodzaje laseroterapii Nd:Yag i Pixel Q Switch (1064 nm). Jako że jest to zabieg nieinwazyjny – nie niszczy skóry – nie wymaga rekonwalescencji i jest praktycznie bezbolesny. Warto przy tym dodać, że jest on rekomendowany przede wszystkim właśnie osobom, które chcą zredukować zmarszczki na twarzy. Dodatkowo można nim także wymodelować owal, usunąć objawy fotostarzenia, a także generalnie odmłodzić twarz, przywracając jej jędrność i blask.
 • Cutera Excel V+ Genesis V – tego typu laser pozwala nie tylko usunąć zmarszczki, lecz także zamyka naczynka, zmniejsza blizny i wyrównuje koloryt skóry. Wszystko dzięki pracy na głębokich poziomach skóry, co pozwala zmieniać jej strukturę, a także pobudzać produkcję kolagenu (najważniejszego dla skóry białka). Laser Genesis V dysponuje dwoma długościami fal (1064 nm i 532nm), dzięki czemu można pracować nim na różnych obszarach – niweluje zmarszczki twarzy, nawet w tak delikatnych miejscach jak okolice oczu, usuwa zmarszczki na szyi, a także dekolcie.
 • ICON 1540 – to laser frakcyjny. Co jednak szczególnie istotne w kontekście jego inwazyjności (a raczej jej braku), jest to równocześnie laser nieablacyjny, co oznacza, że działa głęboko, ale nie narusza wierzchniej warstwy skóry. Dzięki temu jest to metoda bezpieczna, niemalże bezbolesna i krótka w przebiegu, co zupełnie nie ujmuje jej skuteczności. Dodatkowym plusem braku inwazyjności jest, wspomniana już przy wcześniejszych zabiegach, zminimalizowana długość rekonwalescencji po zabiegu. 
 • Icon Palomar MaxG™odmładzanie (redukcja zmarszczek, przebarwień, nadanie jędrności i elastyczności skórze) jest głównym przeznaczeniem tego właśnie lasera. Jego twórcy podkreślają, że jest to metoda małoinwazyjna, a rekonwalescencja po zabiegu jest błyskawiczna. Co więcej, laseroterapia trwa w tym przypadku zaledwie kilka-kilkanaście minut! 
 • Alma Harmony XL PRO z głowicą DYE-VL PRO – polska premiera tego lasera – jego specjalnej edycji – odbyła się właśnie w naszej Klinice! To dla nas bardzo istotne, ponieważ jest to nowoczesne urządzenie, które daje spektakularne efekty, w tym też w zakresie odmładzania. Co więcej, jako że w czasie zabiegu nie jest uszkadzany naskórek, Pacjenci mogą niemalże od razu wrócić do swoich codziennych aktywności, a ewentualne odczucia bólu czy dyskomfortu minimalizowane są za sprawą chłodzącego aplikatora oraz małej plamki zabiegowej. To właśnie jej wielkość – 1 cm2 – sprawia, że laser osiąga tak wyjątkowo precyzyjne rezultaty (żaden inny IPL nie może się takimi pochwalić!).

Nie są to wszystkie formy laseroterapii, jakie możemy Ci zaproponować. Jak jednak łatwo wnioskować, jest to taki sposób redukcji zmarszczek, który nie niesie za sobą dużego ryzyka dla Twojego bezpieczeństwa. Niska inwazyjność, szybkość zabiegu oraz zminimalizowany okres rekonwalescencji sprawiają, że wiele osób korzysta z tego typu pomocy. Co jednak istotne – gdyby nie miała ona rezultatów, zapewne tak by nie było. Efekty są w końcu jedną z podstaw, a i one w przypadku laseroterapii są wyjątkowe!

Chcesz dobrać odpowiednią dla siebie laseroterapią i w ten właśnie sposób usunąć zmarszczki? Skontaktuj się z naszą warszawską Kliniką Miracki – chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania: https://klinikamiracki.pl/kontakt/  

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki