AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Jaki zabieg na cellulit naprawdę działa?

Cellulit to powszechny problem – czy wiesz, że dotyka nawet około 85% kobiet, które skończyły 20. rok życia? Nie bez przyczyny mowa tu o kobietach, ponieważ to właśnie one częściej mierzą się z tą trudnością. Trudnością, która może istotnie wpływać na samoocenę. Jak zatem możesz sobie pomóc i którymi zabiegami skutecznie zredukować cellulit?

Cellulit – skóra na celowniku

Cellulit określa się inaczej “skórką pomarańczową” – zgrubienia, które pojawiają się w związku z nim są nieregularne, pofałdowane, czasami odznaczają się zmianami zabarwienia skóry. W skrócie: swoim wyglądem przypominają właśnie ów owoc. Zwykle zmiany te możemy dostrzec na udach, biodrach, pośladkach, ramionach. Co przy tym ważne, chociaż dotyczą one tkanki tłuszczowej, masa ciała nie jest decydującym czynnikiem wystąpienia cellulitu – zmagają się z nim także szczupłe osoby

Jak to zostało wspomniane, problem ten może powodować nieprzyjemne stany psychiczne. Pojawiać się może niechęć do swojego ciała, brak swobody w sytuacjach intymnych, unikanie szortów czy stroju kąpielowego latem. Warto zatem wesprzeć swój organizm zarówno wewnętrznie, czyli m.in. odpowiednią dietą oraz wypijaniem dużej ilości płynów (co najmniej 2-2,5 l dziennie), jak i zewnętrznie – przy pomocy specjalistycznych zabiegów. Które z nich są skuteczne i naprawdę pomagają w walce z cellulitem?

Skuteczne zabiegi na cellulit

 • Vela Shape III – to urządzenie, które działa kilkutorowo: wykorzystuje moc podczerwieni, fal radiowych wysokiej mocy (najwyższej na rynku dostępnych urządzeń), a także masażu próżniowego. Tego typu połączenie daje wyjątkowe efekty właśnie z zakresie zmagań z cellulitem, lecz nie tylko – dodatkowo wyszczupla, modeluje sylwetkę i uelastycznia skórę. Co jeszcze dodaje skuteczności? Specjalnie wyprofilowane końcówki głowicy – umożliwiają idealne dopasowanie do obszaru, nad którym w danym przypadku pracujemy. Po zabiegu efekty są długotrwałe i widać je już po jednej sesji (zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów).
 • Kuracja antycellulitowa Alidya – najważniejszym elementem kuracji jest podanie preparatu, który działa na przemianę w obrębie komórki, a konkretnie – na gospodarkę żelazem w mitochondriach, co wpływa na proces redukcji cellulitu. W rezultacie obszar poddany zabiegowi Alidya jest wolny od nierówności, a skóra staje się jędrna. Co więcej, podany środek oddziałuje na mechanizmy zachodzące w tkankach w taki sposób, że hamuje dalszy rozwój cellulitu. Zabieg ten nie jest bolesny (choć może wywołać pewien dyskomfort) i nie wymaga rekonwalescencji. Do uzyskania pełnych efektów wskazane jest przejście serii poszczególnych sesji Alidya (jedna trwa około 30 minut), ale dzięki temu rezultaty będą utrzymywać się przez naprawdę długi czas – zwłaszcza jeśli dołożymy do tego także np. drenaż limfatyczny.

 • Drenaż limfatyczny – forma masażu, która pomaga poprawić krążenie płynów w układzie limfatycznym. Dzięki temu dochodzi m.in. do lepszego odżywienia i uelastycznienia tkanek, z organizmu usuwane są zbędne produkty przemiany materii, poprawia się jędrność skóry oraz, rzecz jasna, redukcji ulega cellulit. Drenaż limfatyczny to metoda bardzo efektywna, ale co ważne, musi być realizowana regularnie. Wskazane jest 6-10 sesji, które są nie tylko korzystne dla wyglądu ciała, lecz także mogą przynieść genialny relaks!

To tylko niektóre z metod, jakimi nasi specjaliści mogą wesprzeć Cię w walce z cellulitem. Polecane w tym kontekście są także takie zabiegi usuwania cellulitu, jak: Endermologie LPG Alliance, I-Lipo (czyli lipolaser, zwany inaczej zimnym laserem), Storz Medical (terapia falami akustycznymi), redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu urządzeniem Onda (wykorzystuje mikrofale Coolwaves™) i inne. 

Zabiegi na cellulit – indywidualne podejście

Jak więc widzisz, wybór zabiegów jest naprawdę spory i co ważne, wszystkie one są skuteczne. Kluczem jest zatem to, który z nich będzie najlepszy właśnie dla Ciebie. Stąd też tak ważna jest konsultacja ze specjalistą, przedyskutowanie problemu, obejrzenie problematycznych miejsc, rozwianie wszelkich wątpliwości w zakresie ewentualnych przeciwwskazań, a także zweryfikowanie oczekiwań. Pracujący u nas eksperci doradzą Ci, jaką metodę redukcji cellulitu najlepiej będzie zastosować w Twoim przypadku – dopytaj w naszej warszawskiej Klinice Miracki, a na pewno nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi: https://klinikamiracki.pl/kontakt/ 

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki