Menu

Laserowa rewolucja w precyzyjnym modelowaniu sylwetki!

Klinika Miracki zgromadziła na swoim pokładzie zespół profesjonalistów i renomowanych, cenionych ekspertów specjalizujących się w chirurgii plastycznej, laseroterapii i medycynie estetycznej ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów modelowania sylwetki najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku metodami.

Wspólnymi siłami, wciąż się doskonaląc, dzieląc wiedzą i doświadczeniami zdobytymi przez lata praktyki medycznej oraz tysiące wykonanych procedur  – wyspecjalizowaliśmy się w zabiegach modelowania sylwetki, szczególnie w obszarach, które wymagają ogromnej precyzji i pieczołowitości – takich jak korekta kształtu kolan, lifting twarzy, czy usuwanie „pelikanów”.

Podczas wykonywania tych niezwykle precyzyjnych zabiegów nasi lekarze korzystają z innowacyjnych, najnowocześniejszych na rynku technik laserowych. Triplex Cellulaze z głowicą TX Precision pozwala naszym chirurgom na rzeźbienie, modelowanie i nadawanie pożądanego kształtu dowolnego obszaru ciała z zegarmistrzowską dokładnością.
Opracowaliśmy autorskie procedury zabiegu laserowego liftingu twarzy – rewolucyjnej i niezwykle skutecznej alternatywy dla zabiegu chirurgicznego odmładzania twarzy.
Specjalizujemy się również w zabiegach precyzyjnego modelowania kolan – niewielkiej laserowej liposukcji połączonej z korektą ich kształtu. Podobnie dużą popularnością wśród Pacjentek cieszą się zabiegi laserowego wysmuklania ramion, czyli  eliminacji przysłowiowych „pelikanów”.
Obecnie wszystkie zabiegi precyzyjnego modelowania sylwetki objęte są wyjątkową promocją: 
PRZY ZAKUPIE ZABIEGU NA DWA OBSZARY, CENA MNIEJSZEGO OBJĘTA JEST 10% RABATEM!

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej