Klinika Miracki zgromadziła na swoim pokładzie zespół profesjonalistów i renomowanych, cenionych ekspertów specjalizujących się w chirurgii plastycznej, laseroterapii i medycynie estetycznej ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów modelowania sylwetki najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku metodami. Wspólnymi siłami, wciąż się doskonaląc, dzieląc wiedzą i doświadczeniami zdobytymi przez lata praktyki medycznej oraz tysiące wykonanych procedur  – wyspecjalizowaliśmy się w zabiegach modelowania sylwetki, szczególnie w obszarach, które wymagają ogromnej precyzji i pieczołowitości – takich jak korekta kształtu kolan, lifting twarzy, czy usuwanie „pelikanów”.
Podczas wykonywania tych niezwykle precyzyjnych zabiegów nasi lekarze korzystają z innowacyjnych, najnowocześniejszych na rynku technik laserowych. Triplex Cellulaze z głowicą TX Precision pozwala naszym chirurgom na rzeźbienie, modelowanie i nadawanie pożądanego kształtu dowolnego obszaru ciała z zegarmistrzowską dokładnością.
Opracowaliśmy autorskie procedury zabiegu laserowego liftingu twarzy – rewolucyjnej i niezwykle skutecznej alternatywy dla zabiegu chirurgicznego odmładzania twarzy.
Specjalizujemy się również w zabiegach precyzyjnego modelowania kolan – niewielkiej laserowej liposukcji połączonej z korektą ich kształtu. Podobnie dużą popularnością wśród Pacjentek cieszą się zabiegi laserowego wysmuklania ramion, czyli  eliminacji przysłowiowych „pelikanów”.
Obecnie wszystkie zabiegi precyzyjnego modelowania sylwetki objęte są wyjątkową promocją: 
PRZY ZAKUPIE ZABIEGU NA DWA OBSZARY, CENA MNIEJSZEGO OBJĘTA JEST 10% RABATEM!