Menu

Laserowa rewolucja w precyzyjnym modelowaniu sylwetki!

Klinika Miracki zgromadziła na swoim pokładzie zespół profesjonalistów i renomowanych, cenionych ekspertów specjalizujących się w chirurgii plastycznej, laseroterapii i medycynie estetycznej ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów modelowania sylwetki najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku metodami.

Wspólnymi siłami, wciąż się doskonaląc, dzieląc wiedzą i doświadczeniami zdobytymi przez lata praktyki medycznej oraz tysiące wykonanych procedur  – wyspecjalizowaliśmy się w zabiegach modelowania sylwetki, szczególnie w obszarach, które wymagają ogromnej precyzji i pieczołowitości – takich jak korekta kształtu kolan, lifting twarzy, czy usuwanie „pelikanów”.

Podczas wykonywania tych niezwykle precyzyjnych zabiegów nasi lekarze korzystają z innowacyjnych, najnowocześniejszych na rynku technik laserowych. Triplex Cellulaze z głowicą TX Precision pozwala naszym chirurgom na rzeźbienie, modelowanie i nadawanie pożądanego kształtu dowolnego obszaru ciała z zegarmistrzowską dokładnością.
Opracowaliśmy autorskie procedury zabiegu laserowego liftingu twarzy – rewolucyjnej i niezwykle skutecznej alternatywy dla zabiegu chirurgicznego odmładzania twarzy.
Specjalizujemy się również w zabiegach precyzyjnego modelowania kolan – niewielkiej laserowej liposukcji połączonej z korektą ich kształtu. Podobnie dużą popularnością wśród Pacjentek cieszą się zabiegi laserowego wysmuklania ramion, czyli  eliminacji przysłowiowych „pelikanów”.
Obecnie wszystkie zabiegi precyzyjnego modelowania sylwetki objęte są wyjątkową promocją: 
PRZY ZAKUPIE ZABIEGU NA DWA OBSZARY, CENA MNIEJSZEGO OBJĘTA JEST 10% RABATEM!

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

02.01.2019

Klinika Miracki została uhonorowana nagrodą Złote Laury Niepodległej w kategorii Nowoczesne oraz Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne.

Czytaj dalej