Menu

Izabella Miko naszym ambasadorem

Po raz kolejny, jedna z najpiękniejszych młodych, polskich gwiazd – Izabella Miko zechciała wesprzeć swoim wizerunkiem naszą klinikę. Iza jest ambasadorką Kliniki Miracki od dłuższego czasu i choć ze względu na miejsce zamieszkania aktorki widujemy się rzadko – każde ponowne spotkanie przynosi nam mnóstwo radości.

Ostatnio okazją do spotkania i wspólnej sesji zdjęciowej była lipcowa, dwudniowa obecność Izabelli Miko w Polsce. Nawet podczas tak krótkiego pobytu, Iza pamięta o odwiedzeniu naszych gabinetów i skorzystaniu choćby z najdelikatniejszych, odświeżających zabiegów.

Tym razem Izę zachwyciły możliwości zabiegowe naszej „perły w koronie” pośród laserów, czyli urządzenia PicoSure. Jak zawsze zgadzamy się z wyborem naszej ambasadorki. Laser PicoSure, który doktor Krzysztof Miracki prezentował Izie, specjalizuje się nie tylko w usuwaniu tatuaży, w tym tych najtrudniejszych – czerwonych, czy likwidacji makijażu permanentnego. Doskonale sprawdza się jako laserowe remedium na starzenie się skóry i świetna terapia przeciwprzebarwieniowa i poprawiająca koloryt skóry. Równie dobrze radzi sobie z usuwaniem blizn w tym blizn potrądzikowych co z likwidacją rozstępów.
Mamy nadzieję, że Izabella miko niebawem, podczas kolejnej wizyty w Warszawie ponownie sprawi nam przyjemność swoją obecnością. Państwa zaś zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania (kliknięcie w zdjęcie Izy) oraz sprawdzenia wyborów naszej ambasadorki.


CI1A7266