Laserowe leczenie blizn potrądzikowych w programie Kliniki Miracki “Klinika naturalnego piękna”

Czy da się bezpiecznie i skutecznie zredukować blizny potrądzikowe na twarzy? Co zrobić, gdy mankamenty urody przeszkadzają w życiu codziennym i powodują znaczne obniżenie pewności siebie i samopoczucia? W autorskim programie Kliniki Miracki “Klinika naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych! W trzecim odcinku wystąpił przesympatyczny Sebastian Kwasek, którego do programu zgłosił kochający i wspierający tata – Włodzimierz.

Pan Sebastian zmagał się rozległymi i  głębokimi bliznami potrądzikowymi na twarzy. Mimo wizyt u dermatologa oraz stosowania przypisanych maści i tabletek doustnych, nie udało się wyleczyć blizn, co spowodowało znaczne pogorszenie się samopoczucia Pana Sebastiana. Ze względu na brak trwałych efektów oraz nawracający się problem, Pan Sebastian zrezygnował z leczenia, gdyż stwierdził, ze nic nie uda się zdziałać na dłużej.  By mógł uwierzyć w siebie oraz pozbyć się kompleksów związanych ze swoim wyglądem, tata Pana Sebastiana zgłosił ukochanego syna do programu. 

Konsultacja u doktora Krzysztofa Mirackiego

Podczas konsultacji u doktora Krzysztofa Mirackiego zaproponowana została kuracja oparta w głównej mierze na zabiegach laserowych mających na celu redukcję blizn potrądzikowych. Ze względu na rozległe i głębokie blizny, ale też utrudniający proces leczenie aktywny proces zapalny i aktywny trądzik, zaproponowana została agresywna terapia. Do leczenia włączono także antybiotykoterapię. Przed rozpoczęciem zabiegów doktor Miracki poinformował Pana Sebastiana, iż głębokie blizny nie znikną całkowicie, jednakże będą wyglądać znacznie lepiej i będą mniej nasilone. 

Kompleksowa terapia leczenia blizn potrądzikowych

Pan Sebastian poddał się zabiegom laserem Discovery Pico, którego działanie oparte jest na innowacyjnej technologii pikosekundowej. Światło lasera dociera do uszkodzonej tkanki, uruchamiając naturalne procesy regeneracyjne skóry i wyciszając aktywne zmiany trądzikowe poprzez stymulację namnażania włókien kolagenowych oraz dermabrazję powierzchniowej warstwy skóry. Dzięki serii zabiegów laserem Discovery Pico, blizny zostały widocznie spłycone.

By uzupełnić objętość tkanki podskórnej i poprawić kondycję skóry, kolejnym zabiegiem jakiemu poddał się Pan Sebastian było wypełnienie kwasem hialuronowym Neauvia Organic Intense, który stymuluje namnażanie włókien kolagenowych. Działanie preparatu ma za zadanie wypchnięcie tkanek do góry, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta.

Pan Sebastian poddał się także wspierającej leczenie laserowe nieinwazyjnej i bezbolesnej terapii światłem LED. Dzięki działaniu emitowanego światła nastąpił  wzrost metabolizmu komórek. Lampa LED w zależności od koloru światła działa antybakteryjnie, leczy trądzik i wspomaga proces leczenia blizn

By kompleksowo zaopiekować się skórą naszego dzielnego bohatera, Panu Sebastianowi nałożona została także maska tretinoinowa Skin Fit, która działa m.in. przeciwtrądzikowo oraz przyspiesza odnowę komórkową skóry. 

Dzięki przeprowadzonym zabiegom blizny u Pana Sebastiana uległy widocznemu spłyceniu, a skóra stała się zdecydowanie gładsza. Pan Sebastian wielokrotnie miewał przykre sytuacje z powodu widocznego trądziku, przez co rzadko wychodził do ludzi i unikał przebywania w grupach. Efekty zabiegów sprawiły, że nasz bohater stał się znacznie bardziej zadowolony, pewny siebie i wyluzowany. Będące utrapieniem blizny przestały już stanowić tak duży problem, dzięki czemu na twarzy Pana Sebastiana zagościł przepiękny uśmiech, a jego komfort życia uległ poprawie. 

Ogromnie cieszymy się, że udało nam się pomóc kolejnej fantastycznej osobie i sprawić, by śmiało i z uśmiechem na twarzy spojrzała w lustro, wiedząc, że było warto. Sebastian, dziękujemy za Twoje zaufanie!

Program TV “Klinika naturalnego piękna” oglądać można w każdy czwartek o godz. 21.50 na kanale Discovery Life Polska.

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki