NOWOŚĆ! Kup VOUCHER za 500 zł i wykorzystaj go w ciągu 12 miesięcy

Laserowe odmładzanie skóry pod oczami, gdzie i kiedy powinno się je robić?

Kiedy krem pod oczy okazuje się niewystarczający, ze zmarszczkami i kurzymi łapkami pora zacząć walczyć skuteczniej. Jeśli zastanawiasz się, jak zlikwidować zmarszczki wokół oczu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Spektakularne efekty osiągniesz dzięki bezinwazyjnemu liftingowi skóry pod oczami.

Lifting ten przeprowadza się za pomocą precyzyjnego lasera. Zobacz, na czym polega laserowe odmładzanie skóry pod oczami.

Laserowe odmładzanie skóry pod oczami – stop kurzym łapkom!

Skóra pod oczami wymaga szczególnej pielęgnacji, wie o tym każda kobieta. Z czego to jednak wynika? Przede wszystkim jest to efektem niewielkiej zawartości tkanki tłuszczowej w tym obszarze, a także bardzo cienkiej skóry. W związku z tym bardzo łatwo ulega wszelkiego rodzaju podrażnieniom, wysuszeniu, uszkodzeniom. Charakteryzuje się ona również słabym krążeniem krwi i skłonnością do zastojów. Wszystko to sprawia, że pierwsze oznaki starzenia się występują właśnie wokół oczu. Ze zmarszczkami i kurzymi łapkami borykają się czasem nawet 20-kilkulatki. Niestety w większości przypadków sam krem czy serum przeciwzmarszczkowe nie pomoże w pozbyciu się ich.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami?

Medycyna estetyczna oferuje kilka zabiegów na zmarszczki pod oczami. Możesz zdecydować się na mezoterapię, karboksyterapię, preparaty kwasu hialuronowego. Nowoczesne gabinety medycyny estetycznej proponują także walkę ze zmarszczkami wokół oczu laserem. Do zabiegów wykorzystywany jest laser frakcyjny. Pozwala on na natychmiastowe osiągnięcie wymiernych efektów. Zabiegi odmładzające laserem frakcyjnym dedykowane są więc osobom, które chcą szybkich efektów przy jednoczesnej małej inwazyjności. Takie zabiegi jak ClearLift czy Laser Fotona Dualis SP wykonywane są bez użycia skalpela. Dzięki temu od razu po ich zakończeniu można wrócić do codziennej aktywności, a rekonwalescencja opiera się jedynie na przestrzeganiu kilku prostych zasad, do których należy:

 • Chronienie skóry w obszarze zabiegu przed promieniowaniem UV poprzez nakładanie kremów z wysokim filtrem ochronnym,
 • Unikanie długiego przebywania na słońcu,
 • Zrezygnowanie z solarium na minimum 3 miesiące,
 • Nawilżanie skóry wokół oczu.

Efekty laserowego odmładzania okolic oczu

Laserowy lifting okolic oczu to zabieg niezwykle skuteczny. Pierwsze rezultaty widać już kilka dni po pierwszym zabiegu, jednak dla ich utrwalenia najlepiej jest zdecydować się na całą serię laserowego odmładzania okolic oczu. Dzięki temu:

 • Skóra zostaje pobudzona do regeneracji oraz do większej produkcji kolagenu i elastyny.
 • Zmarszczki wokół oczu zostaną wygładzone i spłycone, a dodatkowo nastąpi redukcja blizn, rozszerzonych porów i przebarwień.

Jak wygląda zabieg laserowego odmładzania skóry pod oczami?

Bez względu na to, czy wybierzesz zabieg ClearLift, czy Laser Fotona Dualis SP nie musisz obawiać się bólu. Podczas samego zabiegu laserowego liftingu oczu u osób szczególnie wrażliwych może wystąpić uczucie dyskomfortu, dlatego też istnieje możliwość znieczulenia.

Na laserowy lifting oczu powinnaś przeznaczyć ok. 30 minut. W tym czasie lekarz wykonuje delikatne ruchy głowicą lasera. O dokładnym przebiegu laserowego odmładzania skóry wokół oczu dowiesz się w Klinice Miracki. Specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego zabiegu, a także poinformują o tym, jak on wygląda i jakie są zalecenia przed i po nim.

Przeciwwskazania do laserowego liftingu oczu

Chociaż odmładzanie skóry pod oczami jest bezpieczne, to niekiedy zabieg nie jest możliwy ze względów zdrowotnych. Wykonywanie go nie jest wskazane w przypadku:

 • Ciąży i okresu karmienia piersią;
 • Przyjmowania leków i ziół światłouczulających;
 • Chorób zaostrzających się pod wpływem światła,
 • Chorób nowotworowych,
 • Bielactwa,
 • Łuszczycy,
 • Zaburzeń krzepnięcia krwi,
 • Skłonności do powstawania bliznowców,
 • Aktywnych infekcji skórnych w miejscu zabiegu,
 • Świeżej opalenizny.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie rozwieją Twoje wątpliwości!

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki