Menu

Dwa lasery pikosekundowe w Klinice Miracki! Jesienne promocje nawet do 40%. Jedyna taka oferta w Polsce!

Laserowe usuwanie tatuażu w tym zarówno tatuażu czarnego jak i kolorowego, likwidacja przebarwień hormonalnych, posłonecznych, fotostarzeniowych. Likwidacja blizn i blizn potrądzikowych. Redukcja i usuwanie rozstępów oraz zabiegi laserowego gruntownego odmładzania skóry.

Takie spectrum możliwości terapeutycznych dają najnowocześniejsze lasery pikosekundowe Discovery Pico oraz Pico Sure. Klinika Miracki jest jedyną kliniką w Polsce, w której możesz skorzystać z dwóch laserów pracujących w tej technologii: Pico Sure i Discovery Pico.

Na jesień przygotowaliśmy dla Państwa również wyjątkową promocję na zabiegi laserami pikosekundowymi. Tylko teraz!

Usuwanie tatuażu czarnego PicoSure w najpopularniejszym rozmiarze, do 144 cm2 aż 25% rabatu przy zakupie pakietu czterech lub sześciu zabiegów!

Laserowe odmładzanie twarzy PicoSure – przy zakupie pakietu 3 zabiegów rabat aż 40%!

Discovery Pico odmładzanie – rabaty aż do 40% ceny już od 850 zł za pojedynczy zabieg.

Wyjątkowa promocja na zabiegi usuwania blizn i rozstępów laserem Discovery Pico! Rabaty do 40 % ceny już od 700 zł.

Szczegółowe ceny zabiegów laserami pikosekundowymi PicoSure i Discovery Pico znajdziesz w naszym cenniku. Więcej informacji na temat oferty specjalnej możecie Państwo uzyskać kontaktując się z naszymi ekspertami pod numerami telefonu: 221 030 030, 605 905 608 lub poprzez drogę mailową: rejestracja@klinikamiracki.pl
Zapraszamy do odwiedzin w naszych klinikach:

al. Wilanowska 67, 02-765 Warszawa Mokotów,
ul. Królewska 18, 00-103 Warszawa Centrum,
al. KEN 54, 02-797 Warszawa Ursynów.

 

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej