Skip to main content

Najnowsze promocje – Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Klinika Miracki jest ekspertem laseroterapii z wieloletnim doświadczeniem. Doktor Krzysztof Miracki zapoczątkował technologię pikosekundową  w Polsce, która jest najskuteczniejsza w odmładzaniu, usuwaniu blizn, usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego. Dlatego dziś możemy pochwalić się największym doświadczeniem. Nasze Placówki wyposażone są w ponad 140 urządzeń laserowych w 40 najnowszych technologiach, w tym aż 7 najnowocześniejszych laserów pracujących w technologii pikosekundowej. Sprawdź nasze najnowsze promocje na laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego oraz dowiedź się, co wyróżnia technologię pikosekundową w rękach doświadczonych specjalistów.

Laser pikosekundowy w medycynie estetycznej

Laser pikosekundowy to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, które stanowi przełom w medycynie estetycznej. Umożliwia laserowe odmładzanie, leczenie blizn i rozstępów, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego oraz leczenie zmian barwnikowych. Działanie lasera pikosekundowego różni się od starszej technologii, ponieważ jego impuls laserowy jest znacznie krótszy. Ultrakrótki impuls precyzyjnie dociera do głębokich warstw skóry, uruchamiając naturalne procesy naprawcze. Ze względu na niezwykle krótki kontakt wiązki laserowej ze skórą, podczas zabiegu nie zachodzi efekt termiczny, a co za tym idzie, ryzyko poparzeń oraz okres rekonwalescencji zostały zminimalizowane. 

Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego 

Zabieg laserowego usuwania tatuaży laserem pikosekundowym to nowoczesna technologia umożliwiająca pozbycie się niechcianego pigmentu ze skóry. Laser rozbija pigment pod skórą na mikroskopijne cząsteczki, które następnie są wchłaniane przez komórki organizmu i usuwane w procesie metabolicznym. Dzięki unikatowej technologii ultrakrótkiego impulsu, kontakt wiązki światła ze skórą jest ultrakrótki, co uniemożliwia jej przegrzanie i zapewnia skrócony czas zabiegu. Energia lasera skoncentrowana jest wyłącznie na tatuażu, dzięki czemu reszta skóry jest praktycznie niewidoczna dla urządzenia. Liczba sesji potrzebnych do uzyskania optymalnych efektów jest niższa niż w przypadku urządzeń starszej generacji. 

Lasery pikosekundowe wykorzystują technologię ultrakrótkich impulsów. Jako jedyne rozbijają pigment barwnika na drobny pył, dzięki czemu barwnik jest znacznie szybciej eliminowany z organizmu. Usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego następuje przy zmniejszonej liczbie zabiegów. 

Najnowsze promocje na zabiegi usuwania tatuażu i makijażu permanentnego laserem pikosekundowym

Tylko do 19.02.2023 w naszych Klinikach masz szansę skorzystać z rabatów na pojedyncze zabiegi laserem pikosekundowym – usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego. Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie. Promocja dotyczy wszystkich laserów pikosekundowych:

  • Usuwanie tatuażu: kolor czarny, kolor lub mieszany, rabaty do 40%

  • Usuwanie makijażu permanentnego, rabaty do 50%

Oferty do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Co wyróżnia technologię pikosekundową w usuwaniu tatuaży

  • Możliwość usunięcia czarnych oraz kolorowych tatuaży. Zarówno pigmenty zimne, jak i ciepłe, co dla urządzeń starszej generacji było niemożliwe.
  • Precyzja i szybkość dzięki ultrakrótkim impulsom pikosekundowym. Skrócony czas zabiegu. 
  • Efekty zauważalne już kilka dni po pierwszym zabiegu, kiedy tatuaż zacznie blaknąć
  • Wielofunkcyjność. Laser pikosekundowy znajduje zastosowanie w: usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego, odmładzaniu skóry, usuwaniu przebarwień, redukcji blizn i rozstępów.
  • Mniejsza liczba sesji wymagana do osiągnięcia optymalnych efektów w porównaniu do urządzeń starszej generacji. (Liczba wymaganych sesji zabiegowych jest zawsze kwestią indywidualną i zależy od konkretnego przypadku). 

Jeżeli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad usunięciem niechcianego tatuażu, zapraszamy do naszych Placówek w Warszawie i Katowicach. Na miejscu wykwalifikowani specjaliści dobiorą odpowiednie urządzenie, które umożliwi uzyskanie najbardziej zadowalających efektów.

Zapraszamy też na zabiegi w naszych Klinikach w Krakowie i Łodzi.

0