Menu

Nowa odsłona Kliniki Miracki

Klinika Miracki wkracza w nowy, 2016 rok w całkowicie odmienionej odsłonie. Z dumą możemy powitać Państwa w nowej siedzibie przy al. Wilanowskiej 67, gdzie stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Warszawy. Na 500m2 luksusowej przestrzeni, przygotowanej z myślą o Państwa komforcie i wygodzie powstała największa w Warszawie klinika medycyny estetycznej i laseroterapii – Klinika Miracki.

13 nowoczesnych sal zabiegowych. Profesjonalna, wyposażona w innowacyjne urządzenia sala operacyjna, Najnowocześniejsze w Polsce rozwiązania z zakresu laseroterapii estetycznej. Zespół wykwalifikowanych, doświadczonych lekarzy i kosmetologów, których głównym priorytetem i pasją jest dostarczanie Państwu najlepszej opieki medycznej służącej korekcji i poprawie urody. To tylko kilka z naszych atutów.

Już od 11 stycznia, kiedy nowa klinika rozpocznie swoją działalność będziecie mogli Państwo osobiście przekonać się, że nasze wartości i misja propagowania rzetelnej, innowacyjnej medycyny estetycznej znajdują swoje odzwierciedlenie w każdym zakątku naszej nowej Kliniki.

Naszą ambicją jest dostarczanie Państwu najlepszych, sprawdzonych, bezpiecznych i nowoczesnych zabiegów znanych światowej medycynie estetycznej. Biorąc pod uwagę kierunek rozwoju współczesnej nauki i medycyny, efektywność nowych rozwiązań i komfort pacjentów skoncentrowaliśmy się na stworzeniu przy al. Wilanowskiej ultranowoczesnego centrum laseroterapii estetycznej. Wierzymy i widzimy na podstawie naszych doświadczeń oraz satysfakcji naszych Pacjentów, że w rękach profesjonalnych, odpowiedzialnych lekarzy i kosmetologów to właśnie laseroterapia jest przyszłością medycyny estetycznej.

W naszej klinice będziecie mogli Państwo przekonać się o tym korzystając z tych innowacyjnych zabiegów między innymi w zakresie liposukcji, usuwania cellulitu odmładzania skóry twarzy i ciała, usuwania znamion, tatuaży i blizn. Nasi lekarze i kosmetolodzy zawsze będą służyć Państwu rzetelnym, rzeczowym doradztwem, na temat najkorzystniejszych, optymalnych zabiegów, które pozwolą Państwu przez długie miesiące cieszyć się nieskazitelną urodą.

Klinika Miracki, bazując na wieloletnich doświadczeniach dostarcza oczywiście również usługi z zakresu tradycyjnej medycyny estetycznej.

Zapraszamy Państwa do wizyty i czekamy na Wasze opinie!

Zobacz również

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej

„Efekt Mefista, czyli co potrafi laser pikosekundowy” – wywiad z doktorem Krzysztofem Mirackim dla elleman.pl

„Efekt Mefista, czyli co potrafi laser pikosekundowy” – wywiad z doktorem Krzysztofem Mirackim dla elleman.pl

24.04.2019

Elleman.pl kwiecień 2019, „Efekt Mefista, czyli co potrafi laser pikosekundowy” – wywiad z doktorem Krzysztofem Mirackim, 10-letnim praktykiem w laseroterapii i jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce.

Czytaj dalej