Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

dr Jakub Sadowski

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Z wyróżnieniem ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów niejednokrotnie był laureatem stypendium rektora dla najlepszych studentów. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Piersi w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestnik wielu kursów i szkoleń, m.in. zaawansowanych technik implantacji nici PDO. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Każdą wolną chwilę poświęca na śledzenie najnowszych doniesień i trendów z zakresu medycyny estetycznej.

Wybór medycyny estetycznej jest spójny z docelową specjalizacją dr Sadowskiego – chirurgią plastyczną, z którą pragnie związać ścieżkę zawodową.

W Klinice Miracki dr Sadowski wykonuje całą gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, których znajomość potwierdzają liczne certyfikaty. W obszarze szczególnych zainteresowań dr. Jakuba znajdują się zabiegi iniekcyjne subtelnie podkreślające urodę i przywracające prawidłowe proporcje, takie jak modelowanie ust, policzków czy rewitalizacja skóry przy pomocy mezoterapii.

W codziennej pracy w Klinice Miracki dr Sadowski skupia się na indywidualnym podejściu, zapewnieniu Pacjentowi bezpieczeństwa i komfortu. Doskonałe efekty i zadowolenie Pacjentów uzyskuje, dzięki skrupulatności i dbałości o szczegóły. 

Po pracy dr Sadowski chętnie oddaje się nowo odkrytej pasji – nauce gry na  pianinie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki