Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Ewa Nieleszczuk

Pielęgniarka anestezjologiczna

Absolwentka 5-letniego liceum medycznego oraz pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na którym uzyskała również tytuł specjalisty z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii.  
Ponad 25-letnie doświadczenie zdobywała pracując m.in. na ogólnym bloku operacyjnym w szpitalu na Banacha, gdzie była członkiem zespołu transplantacji wątroby. Przez ostatnie 18 lat pracowała w Światowym Centrum Słuchu i Mowy. Brała tam udział w nowatorskich i unikalnych operacjach na skalę światową. Miała także możliwość uczestnictwa w wielu międzynarodowych konferencjach z dziedziny otorynolaryngochirurgii.
Podkreśla, że w kontakcie z Pacjentem najważniejsze jest dla niej zapewnienie mu bezpieczeństwa i komfortu na najwyższym poziomie w trakcie, jak i po zabiegu operacyjnym. Nie ma dla niej nic przyjemniejszego niż bezpośrednie sygnały od zadowolonych Pacjentów – niejednokrotnie w formie SMSa, listu czy opinii w internecie.
W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze, oglądać filmy, słuchać muzyki i spotykać się ze znajomymi. Pasjonują ją też podróże i poznawanie nowych miejsc: zwyczajów i tradycji panujących w danym regionie oraz kuchni, której zawsze warto spróbować.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki