START! AKCJA CIAŁO 2022! Kup voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
liposukcja ud Katowice

Odsysanie tłuszczu z ud sposobem na piękną sylwetkę przed latem

Twoje ciało jest piękne, a to, czego naprawdę potrzebuje, aby przygotować się do sezonu bikini, to strój kąpielowy, w którym będzie Ci komfortowo. Jeśli jednak nie czujesz się dobrze ze swoim ciałem i potrzebujesz szybkiej zmiany w postaci usunięcia zbędnej tkanki tłuszczowej, liposukcja ud może Ci w tym pomóc. W Klinice Miracki wykonujemy odsysanie tłuszczu przy pomocy dwóch nowoczesnych i minimalnie inwazyjnych technologii – laserowej oraz ultradźwiękowej. Poznaj nasze sposoby na szczupłe uda i zgrabną sylwetkę.

Na czym polega odsysanie tłuszczu z ud?

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu, to kosmetyczny zabieg chirurgiczny, który skutecznie minimalizuje tkankę tłuszczową z opornych miejsc, takich jak uda. Odbywa się to w znieczuleniu ogólnym, więc cała procedura będzie dla Ciebie zupełnie bezbolesna. Chirurg wykonuje niewielkie nacięcia, przez które wprowadza światłowód lub sondę ultradźwiękową, które rozbijają komórki tłuszczowe i zamieniają tłuszcz w płynną emulsję. Następnie przy pomocy specjalnej kaniuli w bezpieczny i mało inwazyjny sposób odsysa zbędną tkankę tłuszczową. Dzięki zastosowaniu technologii laserowej lub ultradźwiękowej nowoczesne metody liposukcji pozbawione są ryzyka skutków ubocznych. Upłynnienie tkanki tłuszczowej umożliwia jej nieinwazyjne oddzielenie od nerwów i naczyń krwionośnych.

Ponieważ liposukcja usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z ud, ale nie działa na cellulit, który na tym obszarze występuje bardzo często, zabieg ten łączy się z mniej inwazyjnymi procedurami medycyny estetycznej o działaniu ujędrniającym i antycellulitowym, np. z endermologią, zabiegiem Onda, falą uderzeniową.

Rekonwalescencja po liposukcji ud

Jeśli chcesz przygotować swoje ciało na lato, zaplanuj liposukcję miesiąc lub dłużej przed planowanym urlopem. Proces gojenia może potrwać kilka tygodni, w tym czasie będziesz musiała nosić specjalne ubranko uciskowe 24 godziny na dobę. Okres rekonwalescencji po odsysaniu tłuszczu z ud wiąże się również z unikaniem forsującej aktywności fizycznej – przez miesiąc po zabiegu lub do momentu, kiedy otrzymasz od lekarza zielone światło. Gdy obrzęk zniknie, a proces gojenia się zakończy, zaczniesz zauważać efekty liposukcji, a Twoje kompleksy zaczną się ulatniać.

Jakie efekty daje liposukcja nóg?

Nogi to część ciała, którą najchętniej odsłaniamy latem. Nic więc dziwnego, że chcemy, żeby prezentowały się idealnie. Smukłe uda bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu to cel wielu kobiet przed sezonem urlopowym. Liposukcja laserowa lub ultradźwiękowa sprawi, że pozbędziesz się tkanki tłuszczowej z ud, zyskując wyrzeźbione, seksowne nogi. Dodatkowo możesz pozbyć się „pomarańczowej skórki”, jeśli połączysz odsysanie tłuszczu z zabiegami ujędrniającymi. Podczas konsultacji estetycznej zapytaj specjalistę o zabiegi, które wspomagają działanie liposukcji.

Przygotowując swoje ciało na lato, pamiętaj, że liposukcja nie jest zabiegiem odchudzającym. Jeśli chcesz zgubić kilka kilogramów, powinnaś dodatkowo zastosować dietę redukcyjną, pić dużo wody i wykonywać regularne ćwiczenia fizyczne.

Jeśli dobrze się odżywiasz i regularnie ćwiczysz, a tłuszcz na udach ani drgnie, oznacza to, że zmagasz się z tzw. miejscową otyłością – szczególnie oporną tkanką tłuszczową. Dzięki liposukcji zyskasz idealną sylwetkę, a kontynuując zdrowy styl życia po zabiegu, zapewnisz sobie długotrwałe efekty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat liposukcji, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki