Menu

Plastyka szyi

Plastyka szyi – informacje ogólne

Plastyka szyi to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Pozwala zredukować oznaki utraty jędrności skóry na obszarze szyi i dodać kobiecości tej części ciała. Nowoczesne technologie plastyczne są ogólnodostępne i dają bardzo zadowalające rezultaty.

Plastyka szyi – wskazania

Zabieg plastyczny szyi jest wskazany dla osób, którym zależy na odmłodzeniu skóry szyi i usunięciu jej nadmiaru.

Plastyka szyi – zabiegi

Najskuteczniejszą metodą odmładzania są zabiegi chirurgiczne. Obecnie, w celu ujędrnienia skóry na szyi, najczęściej stosuje się plastykę szyi, ponieważ efekty odświeżenia i odmłodzenia skóry w tej okolicy są szybko widoczne, a pacjentki są zadowolone z widoku rezultatów. Bardzo często zabieg plastyczny szyi jest połączony z innymi metodami odmładzającymi okolice tej części ciała. W ten sposób eksperci idealnie odmładzają wszystkie okolice twarzy, potęgując efekty.

Plastyka szyi – efekty

Szyja po zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej uzyskuje widoczny efekt odmłodzenia i świeżości, który, ku zadowoleniu pacjentek, utrzymuje się przez bardzo długi czas.

Plastyka szyi – przebieg

Warunkiem niezbędnym do przeprowadzenia zabiegu jest dobry stan zdrowia oraz prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Czas trwania zabiegu odmładzającego szyję wynosi około 1,5 godziny. Jest to uzależnione również od indywidualnego przypadku Pacjenta i tego, czy zabieg nie jest połączony z innym.

Plastyka szyi – opinie

Według opinii Pacjentów, którzy zdecydowali się na odmładzanie skóry dzięki zabiegowi plastyki szyi, uzyskali oczekiwany efekt odmłodzenia twarzy i szyi z widocznie zwiększonym napięciem skóry.