Skip to main content
picosure klinika miracki warszawa super opinie ceny eksperci

Premiera innowacyjnego lasera PicoSure w Klinice Miracki (jeszcze jako BeautymeD)

Klinika miracki jeszcze sygnując się marką BeautymeD jako pierwsza w Polsce wprowadziła innowacyjny laser pikosekundowy PicoSure – do dziś lidera w usuwaniu tatuaży, w tym tatuaży kolorowych.

YouTube video

Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzająca: Mamy nadzieję, że nasza piękna nowa klinika będzie jedną z największych klinik w Warszawie, będzie miała 550 m, 14 gabinetów, salę zabiegową. Mamy nadzieję, że nasz zespół będzie liczył 25 osób.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Przenosiny do nowej siedziby to przenosiny do miejsca, w którym będzie 14 gabinetów. W każdym z tych gabinetów pojawią się urządzenia – część z nich to te, które już mamy obecnie, ale też dużo będzie nowości. W związku z tym te nowości powoli zaczynają się pojawiać tutaj, jeszcze w BeautymeDzie.  

…….

Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzająca: Wszyscy zauważyliście państwo laser PicoSure. Jesteśmy oczywiście bardzo dumni, pękamy z dumy, że możemy go mieć jako pierwsi. Kupiliśmy go od naszej zaprzyjaźnionej firmy, od ITP, której mamy tu przedstawicielkę, Panią Kasię Nadolny, z czego się bardzo cieszymy. Powiedziałam, że cieszymy się, że kupiliśmy go od nich, ale oczywiście kupilibyśmy go od każdego, ponieważ chcemy mieć wszystko co najlepsze, co najszybsze.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Ciągle się dozbrajamy. Tym razem zainwestowaliśmy w kolejną kosmiczną technologię. Technologię, która jest zupełnym przełomem w laseroterapii, Laser pikosekundowy o bardzo, bardzo krótkim impulsie świetlnym. Impuls to jedna trylionowa sekundy.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Krótszy impuls to mniej bólu, mniej efektów ubocznych i fantastyczne efekty pozabiegowe. Zabiegi wykonuje się raz na 4 do 6 tygodni, okres rekonwalescencji nie przekracza z reguły 24h. Laser ten możemy wykorzystywać nie tylko do leczenia tatuaży, do czego został stworzony, ale również do leczenia przebarwień, melasmy, do poprawy struktury skóry, do leczenia blizn, blizn potrądzikowych, także to bardzo uniwersalne narzędzie.

…….

Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzająca: W większości staramy się przenieść wszystkie dobre rzeczy, które towarzyszą nam dzisiaj w naszej klinice i oczywiście rozwinąć się w każdej z tych dziedzin. Głównie stawiamy na rozwój laseroterapii, już w tej chwili przez ostatnich 7 lat staramy się śledzić wszystkie nowe laserowe technologie.

Mam nadzieję, że będziemy najlepszą kliniką laseroterapii w kraju. Oprócz laseroterapii oczywiście będzie dermatologia estetyczna, dermatologia kliniczna, laryngologia, ginekologia, chirurgia plastyczna, chirurgia naczyniowa, a także kosmetologia, dietetyka. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić jedno z naszych marzeń i uruchomić klinikę leczenia bólu.

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Krakowie.