Menu

Iza Miko, ambasadorka Kliniki Miracki – dlaczego wybrała nas?

Izabella Miko jest jedną z najwierniejszych przyjaciółek i Pacjentek Kliniki Miracki. Jeszcze w dawnym Beautymed opowiadała – dlaczego wybrała właśnie nas.

Izabella Miko: W BeautymeD’dzie podoba mi się to, że jest dla mnie tyle opcji nieinwazyjnych, z których mogę skorzystać, więc za każdym razem jak jestem w Polsce to goszczę tutaj i zawsze są nowe maszyny, jakieś lasery.

Uważam, że to jest fantastyczne, że jest teraz tyle fajnych opcji, które są nieinwazyjne, które pomagają utrzymać stan w jakim jesteśmy. Dużo osób zaczyna bardzo późno robić to, ja uważam, że im szybciej zaczynamy, tym lepiej. Im szybciej zaczynamy się zdrowo odżywiać, dbać o cerę, tym lepiej. A ponieważ a ponieważ teraz mamy tyle środków i opcji, żeby nawet niekoniecznie robić to samemu, więc trzeba to wykorzystywać.

Jest bardzo ważne, żeby spędzać czas z samym sobą i kochać siebie i dbanie o siebie jest właśnie pokazywaniem, że dbamy o samą siebie. Kobietom jest to bardzo potrzebne. To jest na pewno dla mnie jeden z najprzyjemniejszych momentów w Polsce, ponieważ relaksuję się i zazwyczaj spokojnie odpływam, między samolotami, podróżami.

Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzająca: W naszej klinice jesteśmy entuzjastami nowej technologii, więc tak naprawdę co 2 miesiące mamy nowy hit. W tej chwili jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową platformą. Jest to platforma ultradźwiękowa i fali wysokiej częstotliwości. Ma wielorakie zastosowanie, można jej używać do liftingu twarzy, do wyszczuplania partii twarzy, można jej oczywiście również używać do modelowania sylwetki i tutaj zainteresowanie naszych Pacjentek jest ogromne. Jedną z najbardziej atrakcyjnych części tej platformy jest faktycznie nowych przełomowy zabieg, redukcji nadpotliwości, po raz pierwszy całkowicie bezinwazyjnie. Także mamy nadzieję, że Panie będą z wielkim entuzjazmem próbowały naszych nowych zabiegów.

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej