Iza Miko, ambasadorka Kliniki Miracki – dlaczego wybrała nas?

Izabella Miko jest jedną z najwierniejszych przyjaciółek i Pacjentek Kliniki Miracki. Jeszcze w dawnym Beautymed opowiadała – dlaczego wybrała właśnie nas.

YouTube video

Izabella Miko: W BeautymeD’dzie podoba mi się to, że jest dla mnie tyle opcji nieinwazyjnych, z których mogę skorzystać, więc za każdym razem jak jestem w Polsce to goszczę tutaj i zawsze są nowe maszyny, jakieś lasery.

Uważam, że to jest fantastyczne, że jest teraz tyle fajnych opcji, które są nieinwazyjne, które pomagają utrzymać stan w jakim jesteśmy. Dużo osób zaczyna bardzo późno robić to, ja uważam, że im szybciej zaczynamy, tym lepiej. Im szybciej zaczynamy się zdrowo odżywiać, dbać o cerę, tym lepiej. A ponieważ a ponieważ teraz mamy tyle środków i opcji, żeby nawet niekoniecznie robić to samemu, więc trzeba to wykorzystywać.

Jest bardzo ważne, żeby spędzać czas z samym sobą i kochać siebie i dbanie o siebie jest właśnie pokazywaniem, że dbamy o samą siebie. Kobietom jest to bardzo potrzebne. To jest na pewno dla mnie jeden z najprzyjemniejszych momentów w Polsce, ponieważ relaksuję się i zazwyczaj spokojnie odpływam, między samolotami, podróżami.

Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzająca: W naszej klinice jesteśmy entuzjastami nowej technologii, więc tak naprawdę co 2 miesiące mamy nowy hit. W tej chwili jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową platformą. Jest to platforma ultradźwiękowa i fali wysokiej częstotliwości. Ma wielorakie zastosowanie, można jej używać do liftingu twarzy, do wyszczuplania partii twarzy, można jej oczywiście również używać do modelowania sylwetki i tutaj zainteresowanie naszych Pacjentek jest ogromne. Jedną z najbardziej atrakcyjnych części tej platformy jest faktycznie nowych przełomowy zabieg, redukcji nadpotliwości, po raz pierwszy całkowicie bezinwazyjnie. Także mamy nadzieję, że Panie będą z wielkim entuzjazmem próbowały naszych nowych zabiegów.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki