Menu

Iza Miko, ambasadorka Kliniki Miracki – dlaczego wybrała nas?

Izabella Miko jest jedną z najwierniejszych przyjaciółek i Pacjentek Kliniki Miracki. Jeszcze w dawnym Beautymed opowiadała – dlaczego wybrała właśnie nas.

Izabella Miko: W BeautymeD’dzie podoba mi się to, że jest dla mnie tyle opcji nieinwazyjnych, z których mogę skorzystać, więc za każdym razem jak jestem w Polsce to goszczę tutaj i zawsze są nowe maszyny, jakieś lasery.

Uważam, że to jest fantastyczne, że jest teraz tyle fajnych opcji, które są nieinwazyjne, które pomagają utrzymać stan w jakim jesteśmy. Dużo osób zaczyna bardzo późno robić to, ja uważam, że im szybciej zaczynamy, tym lepiej. Im szybciej zaczynamy się zdrowo odżywiać, dbać o cerę, tym lepiej. A ponieważ a ponieważ teraz mamy tyle środków i opcji, żeby nawet niekoniecznie robić to samemu, więc trzeba to wykorzystywać.

Jest bardzo ważne, żeby spędzać czas z samym sobą i kochać siebie i dbanie o siebie jest właśnie pokazywaniem, że dbamy o samą siebie. Kobietom jest to bardzo potrzebne. To jest na pewno dla mnie jeden z najprzyjemniejszych momentów w Polsce, ponieważ relaksuję się i zazwyczaj spokojnie odpływam, między samolotami, podróżami.

Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzająca: W naszej klinice jesteśmy entuzjastami nowej technologii, więc tak naprawdę co 2 miesiące mamy nowy hit. W tej chwili jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową platformą. Jest to platforma ultradźwiękowa i fali wysokiej częstotliwości. Ma wielorakie zastosowanie, można jej używać do liftingu twarzy, do wyszczuplania partii twarzy, można jej oczywiście również używać do modelowania sylwetki i tutaj zainteresowanie naszych Pacjentek jest ogromne. Jedną z najbardziej atrakcyjnych części tej platformy jest faktycznie nowych przełomowy zabieg, redukcji nadpotliwości, po raz pierwszy całkowicie bezinwazyjnie. Także mamy nadzieję, że Panie będą z wielkim entuzjazmem próbowały naszych nowych zabiegów.

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej