Skip to main content
,

Przygotuj się na wakacje! Zadbaj o nawilżenie Swojej skóry!

Wybierz się na wakacje z naturalnie piękną, idealnie nawilżoną skórą! Dzięki wykonywanej przez naszych Specjalistów Mezoterapii Stymulującej zyskasz efekt rewitalizacji i odświeżenia twarzy – głęboko nawodnisz Swoją skórę, dodasz jej blasku oraz zwiększysz jędrność i napięcie. Podczas wakacyjnego wyjazdu czuj się pięknie i młodo, tak, jak na to zasługujesz! Specjalnie z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy właśnie wyjątkową promocję na zabiegi Mezoterapii Stymulującej.

Wakacyjna promocja na zabieg Mezoterapii Stymulującej

W wakacje szczególnie zależy nam na tym, by czuć się doskonale w Swojej skórze – niezależnie od tego, czy wypoczywamy na rozgrzanej słońcem plaży, relaksujemy się nad jeziorem, czy spędzamy urlop na zwiedzaniu albo innej aktywności. W Klinice Miracki wiemy, jak zapewnić Ci dobre samopoczucie latem – dzięki wykonywanej przez naszych doświadczonych Ekspertów Mezoterapii Stymulującej przygotujesz Swoją skórę na zbliżający się wakacyjny wyjazd! Skorzystaj z trwającej do 14.07.2024 promocji:

Mezoterapia Nawilżająca – zabieg Stymulatorem Tkankowym Neauvia

1 + 1 GRATIS! (2,5 ml + 1 ml GRATIS).

Wykupione zabiegi może wykorzystać 1 osoba w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, w trakcie jednej wizyty. Nie czekaj – umów się na wizytę w naszej Klinice i podczas wakacji ciesz się odświeżonym i odmłodzonym wyglądem Swojej skóry!

Jaki efekt możesz uzyskać dzięki Mezoterapii Stymulującej?

W wakacje chciałabyś czuć się wyjątkowo pięknie i świeżo? Wykonywane przez naszych doświadczonych Specjalistów zabiegi Mezoterapii Nawilżającej Stymulatorem Tkankowym Neauvia mogą zapewnić Ci właśnie taki efekt! Terapia głęboko nawadnia skórę i pobudza naturalne procesy regeneracyjne, doprowadzając do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. To zabieg idealny dla Ciebie, jeśli zależy Ci na:

  • intensywnym nawilżeniu i nawodnieniu,
  • naturalnym efekcie rewitalizacji i odświeżenia,
  • ujędrnieniu, poprawie napięcia i gęstości skóry,
  • spłyceniu drobnych zmarszczek,
  • rozświetleniu i przywróceniu skórze blasku.

W czym tkwi sekret wysokiej skuteczności Mezoterapii Stymulującej?

Nasi Specjaliści podczas wykonywania zabiegu Mezoterapii Stymulującej stosują wyłącznie certyfikowane, wysokiej jakości preparaty renomowanej marki Neauvia. Dzięki temu możemy zapewnić Ci nie tylko wysoką skuteczność terapii, ale również najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Stosowany preparat zawiera najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy i domieszkę hydroksyapatytu wapnia – minerału biologicznego występującego w ludzkim organizmie. Z tego powodu terapia umożliwi Ci osiągnięcie długotrwałego efektu biostymulacji. Wykonywana podczas zabiegu seria drobnych nakłuć pobudza procesy regeneracyjne w tkankach, dlatego możesz spodziewać się bardzo naturalnego efektu rewitalizacji!

Działanie Mezoterapii Stymulującej:

  • głębokie nawilżenie i nawodnienie skóry,
  • stymulacja naturalnych procesów naprawczych w tkankach,
  • odbudowa kolagenu i elastyny,
  • bardzo naturalny efekt rewitalizacji skóry.

Jeśli zastanawiasz się, czy zabieg Mezoterapii Stymulującej to coś dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu. Nasi Eksperci przygotują dla Ciebie spersonalizowany plan zabiegowy, precyzyjnie dopasowany do potrzeb Twojej skóry. Zależy nam na tym, by efekty terapii spełniły Twoje indywidualne oczekiwania!

 

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów wykonywanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl 

0