,

Regeneracja paznokci po lecie

Powszechnie wiadomo, że lato nie sprzyja skórze i włosom, uszkadzając je i osłabiając ich strukturę. Niestety dla paznokci również nie jest łaskawe. Silne promieniowanie UV, kąpiele morskie, chlorowana woda, wakacyjne hybrydy czy grzybica przywieziona z urlopu – wszystkie te czynniki sprawiają, że paznokcie stają się łamliwe, słabe i nieestetycznie przebarwione. W Klinice Miracki dzięki laserowi Lunula błyskawicznie wyleczysz grzybicę i zregenerujesz paznokcie na jesień

Paznokcie na jesień

Zarówno paznokcie u nóg, jak i u rąk, podczas wakacji narażone są na szereg niesprzyjających czynników: od kąpieli w słonej lub chlorowanej wodzie, przez silne promieniowanie UV, po grzybicę, którą bardzo łatwo zarazić się w miejscach publicznych takich jak baseny, hotele czy sauny. Jak więc wyglądają paznokcie na jesień? Są osłabione, przebarwione, łamliwe, a w najgorszym przypadku – zarażone grzybicą.

Paznokcie hybrydowe i żelowe mogą osłabić Twoją płytkę

Paznokcie hybrydowe to szybki, trwały i stosunkowo tani sposób na estetyczne dłonie i stopy. Dzięki wygodzie, jaką zapewniają, zjednują sobie coraz więcej fanek. Niestety paznokcie po ściągnięciu hybrydy, zwłaszcza po jej wielokrotnym nakładaniu, są często zniszczone i przebarwione. Hybryda jest szczególnie ceniona w okresie wakacyjnym, kiedy wyjeżdżając na urlop nie chcemy zajmować się malowaniem paznokci. Jednak kiedy jesienią zdejmiemy hybrydy, żele i tipsy możemy być rozczarowani stanem naszych paznokci.

Regeneracja paznokci po lecie i hybrydzie

Odpowiedzią na problemy z paznokciami jest rewolucyjny laser Lunula, który wzmacnia, regeneruje i odmładza paznokcie po hybrydzie, żelach czy tipsach. Stanowi on innowacyjną metodę leczenia grzybicy paznokci u stóp i rąk. Jedna sesja trwa jedynie 12 minut, a sama procedura jest bezbolesna i bezinwazyjna. Ogromny komfort i kompleksowe działanie na paznokcie sprawia, że zabieg Lunula jest przeznaczony dla każdej osoby, która chce zadbać o paznokcie, wzmocnić je i przywrócić do dobrej kondycji.

Lunula także dla sportowców

Prócz grzybicy paznokci oraz osłabienia ich po intensywnym manicurze i pedicurze zaleceniem do zabiegu laserem Lunula jest regeneracja paznokci u sportowców, którzy niejednokrotnie doznają ich uszkodzenia, co uniemożliwia kontynuację aktywności. Sporty biegowe, taniec czy wspinaczka, nawet uprawiane amatorsko mogą znacząco obciążyć paznokcie, wywoływać nieestetyczne zmiany i choroby. Laser Lunula działa profilaktycznie wzmacniając je i nadając im elastyczności, co chroni je przed naruszeniem płytki, dzięki czemu można skupić się wyłącznie na treningu.

Masz problem z paznokciami? Zapisz się na wizytę!

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki