Skip to main content

Starzejąca się skóra

Starzejąca się skóra to proces naturalny. Można go jednak spowolnić. Odzyskanie młodzieńczego wyglądu skóry, przywrócenie jej sprężystości i redukcja zmarszczek są możliwe. Medycyna estetyczna daje wiele możliwości i proponuje cały szereg zabiegów, które poprawiają stan starzejącej się skóry. Dzięki nim można wypełnić np. zmarszczki wokół oczu (tak zwane kurze łapki), zmarszczki palacza, dolinę łez, czy tak zwaną “lwią zmarszczkę” na czole. Ważne jest również napięcie skóry, które dodaje młodzieńczej świeżości. Usuwanie zmarszczek i poprawa kondycji starzejącej się skóry są bardziej skuteczne, gdy dobieramy całościowe terapie, skomponowane z wzajemnie uzupełniających się zabiegów. Dzięki temu możemy działać na skórę kompleksowo i rozwiązywać różne problemy, związane ze starzejącą się skórą.

Bezinwazyjny lifting, wykonany w technologii HIFU to skuteczna metoda walki ze starzejąca się skórą – usuwa zmarszczki, poprawia owal twarzy, redukuje wiotką skórę i podwójny podbródek.

Zabiegi, wykonywane w tej technologii są precyzyjne i bezpieczne, a co najważniejsze, skutecznie działają na starzejąca się skórę. Wykonanie mezoterapii może stanowić uzupełnienie zabiegów na starzejącą się skórę. Mezoterapia wywołuje mechanizm regeneracji skóry w okolicy miejsca nakłucia. Wprowadzone za pomocą igły preparaty, wspierają proces odbudowy i odmłodzenia skóry. Połączone działanie różnych terapii to doskonały sposób na walkę ze starzejąca się skórą – odmładza, regeneruje i ujędrnia skórę. Mezoterapia wspiera procesy odbudowy skóry po działaniu ultradźwięków, dzięki czemu rezultaty dłużej utrzymują się na skórze.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

0