START! AKCJA CIAŁO 2022! Kup voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
,

TOP 3 zabiegi na wąską talię w Klinice Miracki w Katowicach

Wąska talia to jeden z najbardziej pożądanych kobiecych kształtów. Niestety natura często nie jest łaskawa i zamiast talii osy obdarza nas oponką na brzuchu. Jak stracić zbędne centymetry w pasie? Ćwicz, jedz zdrowo i… rozważ skorzystanie ze skutecznych zabiegów medycyny estetycznej.

Jak zyskać wąską talię?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów i zyskać węższą talię, zacznij od wprowadzenia zdrowego stylu życia. Na początku trudno jest zmobilizować się do regularnej aktywności, jednak po kilku dniach lub tygodniach, ćwiczenia wejdą Ci w nawyk i nie będziesz wyobrażała sobie bez nich życia. W parze z treningami powinna iść zdrowa, racjonalna dieta. Nie zapominaj przy tym o piciu dużej ilości wody i niesłodzonych napojów. Nim się obejrzysz, Twoja waga będzie spadała. Proces wyszczuplania i kształtowania sylwetki warto wspomóc zabiegami medycyny estetycznej, zwłaszcza gdy widzisz, że niektóre miejsca nie reagują na dietę i ćwiczenia tak, jak sobie tego życzysz. Szczególnie oporne bywają okolice brzucha, które narażone są na odkładanie się znacznych ilości tkanki tłuszczowej. Poza tym talia to miejsce, które zmienia się drastycznie pod wpływem takich czynników, jak ciąża czy utrata masy ciała. Luźna skóra wokół brzucha to defekt, z którym nie sposób poradzić sobie samymi tylko ćwiczeniami.

Zabiegi na wąską talię, które wykonasz w Klinice Miracki

W Klinice Miracki w Katowicach oferujemy szereg zabiegów nieinwazyjnych oraz chirurgicznych, które pomagają w osiągnięciu szczupłej talii. Często łączymy je w ramach tzw. terapii skojarzonych. Obecnie trwa Akcja Ciało 2022, podczas której możesz skorzystać z nich w ramach atrakcyjnych pakietów cenowych. Oto 3 zabiegi na wąską talię, po które najczęściej sięgamy w naszych klinikach:

Kriolipoliza CoolTech

Rewelacyjna metoda zamrażania tłuszczu, która przynosi spektakularne efekty już po jednym zastosowaniu. 70-minutowy zabieg kriolipolizy na brzuch wystarcza, aby pozbyć się około 30-40% zbędnej tkanki tłuszczowej z tej okolicy i zwęzić talię o kilka centymetrów. Zabieg polega na zastosowaniu bardzo niskiej temperatury (około -8°C), która jest obojętna dla skóry, ale destrukcyjna dla komórek tłuszczowych. Uszkodzone adipocyty przetwarzane są przez organizm, a następnie usuwane na drodze procesów fizjologicznych. Skuteczność i bezpieczeństwo urządzenia CoolTech potwierdzone są badaniami klinicznymi.

Zabieg lipolaserem

Lipolaser, zwyczajowo nazywany zimnym laserem, to innowacja w wyszczuplaniu i modelowaniu ciała. Laser i-Lipo, z którego korzystamy w Klinice Miracki w Katowicach, nie usuwa komórek tłuszczowych, ale powoduje rozpad trójglicerydów w nich zawartych. Trójglicerydy zostają rozbite na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. W ten sposób po serii zabiegów, trwającej kilka tygodni, następuje naturalne, stopniowe wysmuklenie talii. Bardzo ważne jest połączenie tego zabiegu z aktywnością fizyczną. Pacjenci do maksymalnie 4 godzin po zabiegu powinni wykonać minimum 40-minutowy trening.

Liposukcja laserowa

To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na wąską talię. Wykonanie liposukcji laserowej gwarantuje wyszczuplenie brzucha i osiągnięcie pożądanych rezultatów. Zabieg polega na bezpośrednim usunięciu tkanki tłuszczowej z newralgicznych okolic. Liposukcja laserowa pozwala na wstępne rozbicie komórek tłuszczowych, dzięki czemu możliwe jest ich bezpieczne odsysanie, bez uszkadzania sąsiadujących tkanek. Zastosowanie laseroterapii pozwala również ujędrnić wyszczuplany obszar. Chociaż jest to zabieg chirurgiczny, wymagający rekonwalescencji, to metoda laserowa jest dużo mniej inwazyjna od klasycznej liposukcji i nie wiąże się z wysokim ryzykiem powikłań.

W Klinice Miracki bardzo zależy nam, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu. Dlatego w ramach Akcji Ciało 2022 w Warszawie i Katowicach oferujemy skuteczne zabiegi na wiotkość skóry, cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj: https://klinikamiracki.pl/akcja-cialo-2022  

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki