START! AKCJA CIAŁO 2022! Kup voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
,

Ile kosztuje zabieg laserowego odmładzania skóry w naszej Klinice w Katowicach?

Odpowiedź na pytanie „ile kosztuje zabieg laserowego odmładzania skóry” nie jest jednoznaczna. Koszty zabiegów zawsze ustalane są indywidualnie, ponieważ każdy przypadek wymaga innego podejścia. Cena laserowego odmładzania skóry zależy w dużej mierze od zastosowanego lasera oraz liczby zabiegów potrzebnych do osiągnięcia pożądanych efektów.

Laserowe odmładzanie skóry – dla kogo?

Zastosowanie lasera pozwala na poprawę tekstury i wyglądu skóry, a tym samym jej odmłodzenie. Laserowe odmładzanie skóry polecamy przede wszystkim Pacjentom, którzy oczekują spektakularnego odmłodzenia twarzy przy użyciu najmniej inwazyjnej metody. Lasery pobudzają procesy regeneracyjne w skórze, dzięki czemu w mało inwazyjny sposób można poprawić kondycję cery, bez konieczności użycia skalpela czy zabiegów iniekcyjnych. Jest to świetna alternatyw dla zabiegów chirurgicznych.

Zabieg laserowy pozwala na usunięcie zmarszczek pod oczami, mimicznych, zmarszczek na czole (w tym lwiej zmarszczki), pomaga też zredukować bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki wokół ust (zmarszczki palacza). Ponadto niweluje plamy starcze, nierównomierny koloryt, blizny po trądziku i zwiotczenia skóry. Laseroterapia jest szczególnie polecana Pacjentom, którzy chcą pozbyć się pierwszych, niezbyt głębokich zmian. Lasera można użyć również profilaktycznie, aby wzmocnić skórę i opóźnić pojawienie się skutków starzenia.

Jaki laser na zmarszczki wybrać?

Wybór lasera na zmarszczki zależy od indywidualnych potrzeb danego pacjenta. Nasi specjaliści dysponują całą gamą urządzeń laserowych, służących do zabiegów odmładzających. Mechanizm działania większości laserów jest podobny. Różnią się między sobą przede wszystkim intensywnością. W celu redukcji głębokich zmarszczek używamy laserów frakcyjnych ablacyjnych lub laserów pikosekundowych. Drobne zmarszczki z powodzeniem usuwamy przy pomocy mniej inwazyjnych laserów frakcyjnych nieablacyjnych. Urządzenia te niwelują również takie niedoskonałości, jak przebarwienia posłoneczne czy blizny potrądzikowe. Ale efekty starzenia to nie tylko zmarszczki i plamy, to również zmiany naczyniowe. Wraz ze starzeniem się organizmu osłabieniu ulegają naczynia włosowate, które pękają i tworzą nieestetyczne „pajączki”, które można usunąć specjalnym laserem naczyniowym.

Na czym polega odmładzanie twarzy laserem?

Laserowy lifting twarzy to zabieg wykonywany przez lekarza lub dermatologa. Działanie lasera polega na wywoływaniu mikrouszkodzeń w skórze, które inicjują proces produkcji nowego kolagenu. Skóra rozpoczyna intensywną regenerację, której skutkiem jest redukcja zmarszczek i odmłodzenie. Nowe włókna kolagenowe pomagają bowiem wytworzyć nową skórę, która jest gładsza w teksturze i jędrniejsza w dotyku. Oczekiwane efekty nie pojawiają się jednak od razu. Aby osiągnąć pożądane rezultaty należy wykonać zalecaną przez specjalistę serię zabiegów oraz odczekać kilka tygodni, a nawet miesięcy. Efekty pogłębiają się z zabiegu na zabieg.

Laserowe odmładzanie skóry – cena

Koszty laserowego odmładzania skóry różnią się w zależności od rodzaju używanych laserów. Ceny zabiegów laserowych w naszych klinikach wahają się od 540 zł do 2500 zł za pojedynczą sesję na całą twarz. Całkowity koszt zależy między innymi od tego, ile zabiegów potrzeba, a także od stanu skóry i leczonego obszaru. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie serii kilku zabiegów laserowych, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Plan leczenia oraz koszty terapii ustalane są z Pacjentem podczas konsultacji wstępnej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przebiegu i kosztów terapii, umów się na konsultację z naszym specjalistą w Klinice Miracki w Katowicach.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki