,

Uczyń z tkanki tłuszczowej atut swojej sylwetki – poznaj lipotransfer!

Tkanka tłuszczowa rzadko rozkłada się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Natura nie zna obowiązujących kanonów piękna, co często jest źródłem kompleksów i braku akceptacji swojego ciała. Medycyna estetyczna przychodzi z idealnym rozwiązaniem, pozwalając na redukcję tłuszczu tam, gdzie nie jest mile widziany i wykorzystanie go w obszarach, które chcielibyśmy uwypuklić. Dzięki najnowszej technologii i doświadczeniu wybitnych specjalistów w Klinice Miracki możliwe jest, aby podczas jednego zabiegu lipotransferu niechciana tkanka tłuszczowa została odessana, a następnie wstrzyknięta we wskazane miejsce, tym samym rozwiązując dwa problemy równocześnie.

Lipofilling czyli podwójna korzyść

W Klinice Miracki przeprowadzamy niezwykle skuteczne zabiegi nowoczesnej liposukcji, której efekty nie ograniczają się do odessania tłuszczu i ujędrnienia skóry, a obejmują również lipotransfer (lipofilling), czyli przeszczepienie zbędnej tkanki tłuszczowej w miejsce, które Pacjent uzna za bardziej dla niej adekwatne. Równocześnie można więc odessać zbędny tłuszcz oraz powiększyć piersi i pośladki, wypełnić zmarszczki, zredukować blizny, poprawić owal twarzy czy uwypuklić mięśnie brzucha. Podstawową zaletą lipofillingu jest jego naturalność, ponieważ podczas terapii wykorzystywany jest materiał pochodzący od Pacjenta, nie zaś „ciało obce”. Własna tkanka tłuszczowa pełni rolę wypełniacza, co eliminuje zagrożenie odrzucenia substancji lub wywołania uczulenia, jak również skraca czas rekonwalescencji. To doskonały zabieg dla osób, które chciałyby nie tylko pozbyć się dodatkowych kilogramów, ale także “przenieść” je w inny obszar ciała.

Jak działa lipotransfer?

Zabieg lipotransferu polega na pobraniu nadmiaru tłuszczu z wybranego przez Pacjenta miejsca, a następnie odseparowania go od krwi i środka znieczulającego. Uzyskany materiał zostaje wówczas przeszczepiony w określony obszar. Liposukcja nie stanowi inwazyjnej procedury, dlatego nie wymaga wprowadzenia Pacjenta w stan narkozy, podczas zabiegu stosowane jest jedynie znieczulenie miejscowe. Dzięki temu udaje się uniknąć poczucia dezorientacji, a powrót do pełnej sprawności jest znacznie krótszy. Cała procedura trwa od dwóch do pięciu godzin. W Klinice Miracki dostępne są dwa zabiegi dające możliwość wykonania liposukcji i lipotransferu w innowacyjnej technologii laserowej: LipoLife 3G i Vaser Lipo. Optymalne efekty sprężystej i odmłodzonej skóry zauważysz po upływie trzech miesięcy, ponieważ tyle czasu wymaga pobudzenie tkanki do regeneracji.

Vaser Lipo – innowacja w usuwaniu tłuszczu

Vaser Lipo wykorzystuje delikatną energię ultradźwięków, aby szybko i bezboleśnie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, talii, boków, kolan, ud i pleców. Modeluje on także delikatne obszary ciała, jak twarz, podbródek, szyja oraz dekolt. Podczas zabiegu energia ultradźwięków zostaje skierowana na obszar tkanki tłuszczowej, której pragnie pozbyć się Pacjent. Terapię charakteryzuje najwyższe bezpieczeństwo, ponieważ laser nie oddziałuje na pobliskie tkanki wokół miejsca zabiegu – nerwy, naczynia krwionośne i tkankę łączną. Dzięki temu znacznie szybciej można wrócić do codziennych aktywności. Innowacyjność Vasera Lipo polega nie tylko na skutecznym usunięciu tkanki tłuszczowej. Urządzenie jest w stanie odzyskać zbędny tłuszcz, aby ponownie użyć go w charakterze wypełniacza w innych częściach ciała. Liposukcja ultradźwiękowa wpływa również na obkurczenie i ujędrnienie skóry, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego efektu – smukłej sylwetki i jędrnej skóry.

Wyszczuplij i ujędrnij ciało z Lipo Life 3G

Urządzenie Lipo Life 3G zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i pozbawioną jędrności skórą oraz pragną wymodelować swoją sylwetkę. Emitując fale laser rozbija tkankę tłuszczową do stanu półpłynnego i z pomocą nowoczesnej pompy zostaje ona odessana, a następnie jest możliwa do odzyskania i dalszego użycia w celu konturowania sylwetki. Laser diodowy w wyjątkowo precyzyjny sposób posługuje się wiązką o długości 1400 nm pobudzając komórki do produkcji kolagenu, tym samym wygładzając skórę i nadając jej elastyczności. Lipo Life 3G bez trudu rozprawia się z utratą jędrności na piersiach czy pośladkach, zaburzonym owalem twarzy czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Podobnie jak w przypadku terapii Vaser Lipo, cały zabieg przebiega błyskawicznie i nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Jeszcze do 31 sierpnia możesz skorzystać z Akcji Piękne Ciało 2019 obejmującej także zabiegi Lipo Life 3G oraz Vaser Lipo. Skorzystaj z jednego z Pakietów i ciesz się smukłą sylwetką!

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki