,

Na ratunek włosom – mezoterapia czy przeszczep?

Specjaliści uważają, że istnieje niemal 200 przyczyn nadmiernego wypadania włosów, nic więc dziwnego, że problem ten dotyka ok. 40% Polek i Polaków. Za utratę włosów odpowiedzialne są m.in. choroby, problemy hormonalne oraz niezdrowy styl życia – stres i zła dieta. Bez względu na genezę włosowych kłopotów, w Klinice Miracki pomożemy Ci odzyskać piękne, gęste włosy, a wraz z nimi pewność siebie.

Rozwiązanie włosowych problemów znajdziesz w Klinice Miracki

Przeciętny człowiek posiada ok. 150 tys. włosów na głowie, a każdego dnia traci ich od 50 do 100, co jest zupełnie niezauważalne. Gdy jednak zaczynasz tracić ich więcej, dostrzegasz wyraźnie przerzedzenia i zakola to moment, aby zareagować. Warto ustalić powód nadmiernego wypadania włosów, może być to bowiem symptom chorobowy lub pokłosie nieodpowiedniej pielęgnacji. Łysienie kojarzy się ze starzeniem się i osłabieniem organizmu, jest źródłem zawstydzenia oraz utraty pewności siebie zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. W Klinice Miracki dostępne są skuteczne metody walki z łysieniem, dostosowane do potrzeb Pacjenta i przyczyny jego problemu. Wśród nich znajduje się innowacyjna peptydowa terapia dr Cyj, karboksyterapia odżywiająca skórę głowy oraz nowoczesny przeszczep włosów Smart Graft.

Dr Cyj – szybki i bezbolesny efekt pięknych włosów

Preparat Dr Cyj to wynik 10 lat pracy specjalistów poszukujących preparatu, który byłby w stanie przywrócić zdrowie i witalność nawet najbardziej zniszczonym i przerzedzonym włosom. Innowacyjne połączenie dobroczynnych substancji – 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego – z technologią Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych zapewnia długotrwałą penetrację preparatu w skórę, co hamuje utratę włosów, przyspiesza ich odrost, pobudza krążenie oraz rewitalizację mieszków włosowych. Co niezwykle istotne, przez dwa tygodnie po zabiegu składniki lecznicze są wciąż uwalniane i pobudzają komórki do regeneracji. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą mezoterapii, jest więc bezbolesny i nie przekracza 30 minut. Już pierwsza procedura zatrzymuje wypadanie włosów, kolejne zaś pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

4 serie dzielą Cię od wymarzonych włosów

Kuracja Dr Cyj sprawdza się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, zmagających się z łysieniem androgenowym. Dr Cyj osiąga doskonałe efekty także w przypadku utraty włosów spowodowanej nieprawidłową dietą, farbowaniem, długotrwałym stresem czy nieodpowiednią pielęgnacją. Aby osiągnąć spektakularne efekty grubych i gęstych włosów należy przeprowadzić 4 serie co 2 tygodnie, a po pół roku wykonać terapię przypominającą. Po kuracji Dr Cyj będziesz cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami przez 12 miesięcy. Zabieg Dr Cyj jest ceniony nie tylko przez Pacjentów, ale i ekspertów, został on bowiem wyróżniony przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, otrzymując „Perłę Dermatologii Estetycznej” w kategorii „Zdrowe Włosy”.

Karboksyterapia dotleni i odżywi skórę głowy

Karboksyterapia jest rodzajem mezoterapii wykorzystującej czysty dwutlenek węgla. Za pomocą iniekcji jest on wprowadzany pod skórę, gdzie wnika poprawiając mikrokrążenie i pobudzając regenerację skóry. Zabieg skutecznie dotlenia i odżywia mieszki włosowe, co korzystnie wpływa na zatrzymanie procesu wypadania włosów i stymuluje cebulki do szybszego wzrostu. W zależności od stanu włosów lekarz indywidualnie ustala liczbę serii, która zapewni Pacjentowi optymalny efekt nowych zdrowych włosów.

Przeszczep Smart Graft – pokonaj wypadanie włosów raz na zawsze!

Przeszczep włosów Smart Graft to niezwykle skuteczne narzędzie walki z łysieniem osiągające rewelacyjne rezultaty u osób, które nie kwalifikują się już do leczenia innymi metodami z zakresu medycyny estetycznej. Istnieje wiele sposobów przeszczepiania włosów, jednak chirurgiczne rozwiązania pozostawiają sporą liniową bliznę na tylnym obszarze głowy, a okres regeneracji jest długi i kłopotliwy. W przypadku przeszczepu włosów Smart Graft pobrane zostają pojedyncze mieszki włosowe, a nie płaty skóry, dzięki czemu wyeliminowano ryzyko pojawienia się blizn.

Gęste włosy bez skalpela

Kolejną zaletą terapii Smart Graft jest szybkość i komfort, ponieważ trwa ona jedynie 4-6 godzin, po których można wrócić do codziennych aktywności. Należy zaznaczyć, że nie jest to operacja, dlatego zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co pozwala uniknąć bólu towarzyszącego użyciu skalpela. Włosy zagęszczają się stopniowo i naturalnie przez rok, dzięki czemu efekt nie następuje gwałtownie wzbudzając zdziwienie otoczenia. Przeżywalność cebulek wynosi aż 98%, dzięki najnowocześniejszemu systemowi ich pobierania i nawilżania. Przeszczep włosów Smart Graft jest jednorazowy, ale oczywiście można powtarzać go po kilku latach, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt. Smart Graft to również znakomite rozwiązanie dla osób o bardzo cienkich lub nieistniejących brwiach.

Połącz siłę różnych metod

W Klinice Miracki do problemu łysienia podchodzimy kompleksowo. Mezoterapię radzimy wykonywać także profilaktycznie, zanim dojdzie do znaczącej utraty włosów. Kiedy łysienie wyraźnie postępuje, rozwiązanie stanowi nowoczesny przeszczep włosów, dzięki któremu osiągniesz naturalny efekt zagęszczenia włosów. Warto także zdecydować się na terapie łączone i zastosować mezoterapię po przeszczepie włosów, aby wzmocnić je i odżywić.

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki