Skip to main content

Utrata kolorytu

Jeżeli Twoja skóra utraciła koloryt, staje się wyraźnie zmęczona, ziemista i poszarzała, a Ty czujesz, że utrata kolorytu skóry staje się zauważalnym defektem, czas sięgnąć po nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej przywracające utraconą świetlistość skóry.

Utrata kolorytu skóry jest związana z naturalnymi procesami fotostarzenia skóry. Z czasem utrata kolorytu dotyka wszystkich niezależnie od płci i trybu życia. Oczywiście są czynniki które sprzyjają utracie kolorytu skóry, takie jak nadmierne forsowanie skóry, wystawianie jej na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych, spożywanie alkoholu i tytoniu, przesuszanie i brak regularnej pielęgnacji.

Na metody zapobiegania i leczenia utraty kolorytu skóry składa się ogromna liczba nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej. Od wybieranego przez gwiazdy Hollywood zabiegu mikrodermabrazji wodnej, poprzez nowoczesne zabiegi laserowe, w tym zabiegi innowacyjnymi laserami pikosekundowymi takimi jak choćby PicoSure, czy Discovery Pico, aż po peelingi lekarskie, zabiegi karboksyterapii i mezoterapii.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zabiegów zapobiegających utracie kolorytu skóry w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie.

0