NOWOŚĆ! Kup VOUCHER za 500 zł i wykorzystaj go w ciągu 12 miesięcy

Utrata kolorytu

Jeżeli Twoja skóra utraciła koloryt, staje się wyraźnie zmęczona, ziemista i poszarzała, jeżeli czujesz, że utrata kolorytu skóry staje się zauważalnym defektem, czas sięgnąć po nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej przywracające utraconą świetlistość skóry.

Utrata kolorytu skóry jest związana z naturalnymi procesami fotostarzenia skóry. Z czasem utrata kolorytu dotyka wszystkich niezależnie od płci i trybu życia. Oczywiście są czynniki które sprzyjają utracie kolorytu skóry, takie jak nadmierne forsowanie skóry, wystawianie jej na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych, spożywanie alkoholu i tytoniu, przesuszanie i brak regularnej pielęgnacji.

Na metody zapobiegania i leczenia utraty kolorytu skóry składa się ogromna liczba nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej. Od uwielbianego przez gwiazdy Holywood zabiegu Hydrafacial – mikrodermabrazji wodnej o niesamowitych efektach, poprzez nowoczesne zabiegi laserowe, w tym zabiegi innowacyjnymi laserami pikosekundowymi takimi jak choćby PicoSure czy Discovery Pico. Aż po peelingi lekarskie, zabiegi karboksyterapii czy mezoterapii.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zabiegów zapobiegających utracie kolorytu skóry.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki