AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Utrata kolorytu

Jeżeli Twoja skóra utraciła koloryt, staje się wyraźnie zmęczona, ziemista i poszarzała, jeżeli czujesz, że utrata kolorytu skóry staje się zauważalnym defektem, czas sięgnąć po nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej przywracające utraconą świetlistość skóry.

Utrata kolorytu skóry jest związana z naturalnymi procesami fotostarzenia skóry. Z czasem utrata kolorytu dotyka wszystkich niezależnie od płci i trybu życia. Oczywiście są czynniki które sprzyjają utracie kolorytu skóry, takie jak nadmierne forsowanie skóry, wystawianie jej na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych, spożywanie alkoholu i tytoniu, przesuszanie i brak regularnej pielęgnacji.

Na metody zapobiegania i leczenia utraty kolorytu skóry składa się ogromna liczba nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej. Od uwielbianego przez gwiazdy Holywood zabiegu Hydrafacial – mikrodermabrazji wodnej o niesamowitych efektach, poprzez nowoczesne zabiegi laserowe, w tym zabiegi innowacyjnymi laserami pikosekundowymi takimi jak choćby PicoSure czy Discovery Pico. Aż po peelingi lekarskie, zabiegi karboksyterapii czy mezoterapii.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zabiegów zapobiegających utracie kolorytu skóry.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki