Menu

Zabieg laserowego leczenia chrapania – Pytanie na Śniadanie

Po raz kolejny, jeszcze jako BeautymeD gościliśmy w magazynie Pytanie na Śniadanie. Tym razem prezentując zabieg laserowego leczenia chrapania.

Paweł Rusinek: Moja partnerka zagroziła mi, że będę spał na sofie w salonie…. Przyszedłem dokonać zabiegu redukcji chrapania.

Recepcjonistka: Dzień dobry.

Paweł Rusinek: Dzień dobry.

Doktor Krzysztof Miracki: Krzysztof Miracki.

Paweł Rusinek: Paweł Rusinek, miło mi.

Doktor Krzysztof Miracki: Zapraszam. Chciałbym na początek, żeby powiedział Pan parę słów, co pana sprowadza tu do nas.

Paweł Rusinek: Chrapanie. Jest  to dla mnie bardzo uciążliwe ze względu, że ciągle jestem niewyspany, dodatkowo mam suchość w ustach po przebudzeniu, no i dodatkowym aspektem jest moja partnerka, która bardzo narzeka na dyskomfort podczas snu.

Doktor Krzysztof Miracki: Jest to problem Pacjentów, którzy chrapią.

Powiem dwa słowa na temat metody. Ta metoda jest metodą bezinwazyjną. Jest to metoda nowoczesna, która pojawiła się kilka lat temu, niemniej jednak nie wszyscy Pacjenci mogą zostać poddani z dobrym efektem tej terapii.  Warunkiem jest to, aby w obrębie nosogardła nie było żadnych zmian patologicznych. W związku z czym ja muszę Pana zbadać przed zabiegiem.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Zaczniemy od nosa, prosiłbym, żeby się oprzeć, oprzeć głowę.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Zabieg będzie polegał na naświetlaniu łuku podniebiennego, języczka i podniebienia i doprowadzi w konsekwencji do usztywnienia tych struktur. Namnożą się włókna kolagenowe, będzie to trwało jakiś czas, także pierwsze efekty pojawią się gdzieś po 6-8 tygodniach.

…….

Doktor Krzysztof Miracki:  I jak tam zabieg? Bolało Pana coś w trakcie zabiegu?

Paweł Rusinek: Było odczuwalne ciepłe, ale nie jakoś bardzo problematycznie.

Doktor Krzysztof Miracki: No dobrze. Proszę Pana, to na tym kończymy dzisiejszy zabieg.

Paweł Rusinek: Czy są jakieś przeciwwskazania po wykonaniu tego zabiegu?

Doktor Krzysztof Miracki: Nie ma żadnych przeciwwskazań co do zachowań, jeśli chodzi o normalne funkcjonowanie. Dziękuję serdecznie. Zapraszam w takim razie.

…….

Paweł Rusinek: Jeżeli chodzi o efekty to po drugim zabiegu już były zauważalne, a po trzecim ustąpiły już praktycznie w 100%.

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej