Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
laserowe usuwanie naczynek cutera warszawa klinika miracki super efekt dobre ceny skorzystaj

Laserowe zamykanie naczynek – zabieg dla portalu BlogStar.pl

Portal BlogStar.pl zawitał do naszej kliniki (znanej jeszcze jako BeautymeD) i sprawdzał efektywność zabiegu laserowego zamykania naczynek.

YouTube video

Redaktor: Mam cerę naczynkową, a otwierające się naczynka to wieczny problem. Stosowałam różne kosmetyki w domu, niestety żaden z nich mi nie pomógł, dlatego zdecydowałam się na zabieg laserowego zamykania naczynek w warszawskiej klinice BeautymeD.

Zabieg był bezbolesny, odczuwane było tylko ciepło – jakby pojedyncze strzały. Doktor Miracki poinformował mnie, że po zabiegu nie muszę już stosować żadnych dodatkowych preparatów w domu, a lekkie zaczerwienienie, jaki mam obecnie powinno zniknąć po 2, maksymalnie 3 godzinach.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Wcześniej używano powszechnie urządzenia, które nazywane jest IPL’em. Nie jest to laser, ale to urządzenie, jeżeli chodzi o rumień jeszcze w wielu przypadkach się sprawdza. Jeśli zaś chodzi o poszerzone naczynka, kompletnie widoczne, to jego skuteczność jest wątpliwa.  Dużo Pacjentek nadal korzysta z takich zabiegów głównie w gabinetach kosmetycznych, robią te zabiegi kosmetyczki, nie do końca są może przeszkolone i faktycznie trzeba uważać, żeby nie mieć powikłań.

Miejsce zabiegowe może być lekko zaczerwienione, ale zawsze z reguły to zaczerwienie, ten rumień znika po kilku godzinach i następnego dnia wygląda się już zupełnie normalnie. Chyba, że zamykamy jakieś bardzo duże naczynie, wtedy w tym miejscu powstanie duże fioletowe przebarwienie i będzie utrzymywało się do momentu, aż naczynie się wchłonie.

Skóra naczynkowa wymaga ewidentnie dużego zachodu i dużej dbałości ze strony Pacjenta o tę skórę. Ja zawsze mówię Pacjentkom, że należy stosować kosmetyki do skóry naczynkowej. Polecamy preparaty sprawdzonych firm kosmetycznych, które można nabyć głównie w aptekach. Praktycznie każda szanująca się firma kosmetyczna ma linię kosmetyków przeznaczoną do skóry naczynkowej. Powinno się stosować zarówno płyny micelarne, jak i kremy, kremy z filtrami – bo to jest też bardzo ważne, żeby przy skórze naczynkowej stosować krem z filtrem przeciwsłonecznym, czy w ogóle osobne filtry przeciwsłoneczne, żeby skóra nie była podrażniona i nie dochodziło do poszerzania naczynek.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki