Skip to main content
hifu klinika miracki warszawa

Zabiegi HIFU – zatrzymaj młodość i piękny wygląd – bez skalpela

15.07.2019

Ciągły stres, jedzenie w biegu między kolejnymi spotkaniami czy brak chwili na odpoczynek – wszystko poważnie odbija się nie tylko na zdrowiu, ale przede wszystkim na wyglądzie naszej twarzy i ciała.

Jeśli chcemy czuć się pewnie i szczęśliwie ze sobą i ze swoim ciałem, warto rozważyć zabiegi z użyciem najnowszej technologii w zakresie medycyny estetycznej – zabiegi HIFU, które wykonywane są przez doświadczonych specjalistów  w Klinice Miracki

Bez trudu zyskaj smukłą sylwetkę

Wciąż po ciąży nie możesz pozbyć się nadmiaru skóry na brzuchu? A może, pomimo stosowania diety i regularnych ćwiczeń, waga wciąż pokazuje, że jest Cię stanowczo za dużo? Warto wiedzieć, że wraz z wiekiem nasz metabolizm zwalnia, przez co trudno jest utrzymać nienaganną sylwetkę. Zabieg urządzeniem Utims to jeden z najnowszych i już popularnych zabiegów do modelowania sylwetki z wykorzystaniem technologii HIFU (z ang. high intensity focused ultrasound). Jego wyjątkowość polega na tym, że w ramach jednego zabiegu uzyskuje się redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym liftingiem skóry. 

Na czym polega zabieg Utims? 

Zabieg HIFU Utims daje trwały efekt, dzięki możliwości różnej głębokości penetracji tkanki oraz wysoce skoncentrowanej energii fal ultradźwiękowych, która jest zdolna do bezinwazyjnego przenikania przez naskórek bez przerwania jego ciągłości. 

Wraz z temperaturą wyższą niż 65 stopni Celsjusza, jaką oddziałuje urządzenie Utims, dochodzi do mikrouszkodzeń, które stwarzają idealne warunki do przebudowy skóry. W efekcie zabiegu tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana, a skóra twarzy i ciała staje się napięta i jędrna. 

Promienna i jędrna skóra bez skalpela 

Twarz to nasza wizytówka. Gdy kogoś poznajemy, naturalnym odruchem jest dokładne przyjrzenie się twarzy tej osoby. Jeśli wkraczamy w wiek, gdy pojawiają się pierwsze zmarszczki, próbujemy poprawić jej kondycję kremami, które nie przynoszą oczekiwanych efektów. Jeśli masz obawy przed zabiegami bardziej inwazyjnymi jak operacje plastyczne warto skorzystać z zabiegu, który jest bezpieczny i bezbolesny – SonoQueen. 

Zabieg SonoQueen pozwala na uzyskanie efektu liftingu twarzy i ciała bez użycia skalpela oraz długotrwałej rekonwalescencji. Co ważne, efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. 

Urządzenie SonoQueen wykorzystuje technologię HIFU (z ang. High intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do selektywnego oddziaływania na skórę. 

Na czym polega zabieg SonoQueen?

Podczas trwania zabiegu stosowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości tworzą efekt wielowymiarowego ujędrnienia skóry oraz intensywnego liftingu. To właśnie ultradźwięki wnikają aż do trzech warstw: 

  • skóry właściwej,
  • tkanki tłuszczowej 
  • powięzi mięśniowej 

Na skutek tego rozpoczyna się proces regeneracji włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek.

Po zakończonym zabiegu skóra twarzy oraz ciała staje się napięta, a efekt utrzymuje się przez długi czas. Co ważne, zabieg SonoQueen można również stosować w okolicy oczu bez żadnego ryzyka. 

Ultraformer III – nieinwazyjny lifting HIFU 

Zmagasz się z wiotką skórą ciała lub twarzy? Balsamy, masaże nie przynoszą trwałego efektu bądź działają, ale tylko do momentu gdy je stosujesz? Nie trać nadziei, wiotką skórę można ujędrnić bez wysiłku. Urządzenie Ultraformer III radzi sobie z nią doskonale, a efekt jest długotrwały. 

Ultraformer III to sprawdzone urządzenie do liftingu ciała i twarzy, które również wykorzystuje technologię HIFU.

Na czym polega zabieg z urządzeniem Ultraformer III?

W trakcie zabiegu, w wyniku wybiórczego oddziaływania na określony obszar, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują kolagen do odbudowy. 

Zabieg jest idealny dla osób, które cierpią z powodu:

  • utraty jędrności skóry twarzy, 
  • utraty jędrności skóry ciała. 

Podczas zabiegu końcówki przetwornika Ultraformer III w kontakcie ze skórą podgrzewają ją na różnych głębokościach, w zależności od parametrów ciała i oczekiwanego efektu. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, a co najważniejs, że efekt widoczny jest już po jednym zabiegu

Na który zabieg HIFU Ty się zdecydujesz? 

Dowiedz się więcej o zabiegach z użyciem technologii HIFU do nieinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała:

HIFU Utims

HIFU SonoQueen

HIFU Ultraformer III

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Krakowie.

0