,

Zyskaj wymarzone, pełne i piękne usta

Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Pełne usta o pięknym konturze i intensywnym kolorycie to marzenie wielu osób, które dzięki medycynie estetycznej znajduje się w zasięgu ręki. Prócz kwasu hialuronowego, do wypełnienia ust używamy także tkanki tłuszczowej pobranej od Pacjenta, co czyni zabieg zupełnie naturalnym. Zdecyduj się na mało inwazyjną procedurę i zyskaj wymarzone usta, które dodadzą Ci atrakcyjności i pewności siebie!

Sposób na wąskie i starzejące się usta

Pełne usta o subtelnym konturze i pięknym kolorze to rzadkość, która przyciąga wzrok. Kobiety starają się podkreślić usta makijażem, ale w przypadku wąskich warg zadowalający efekt jest trudny do uzyskania. Nawet idealne usta nie są dane od natury na zawsze. Starzenie niestety ich nie omija, z wiekiem tracą objętość, kontur i kształt, a kolor staje się mniej intensywny. Proces postępuje z czasem ze względu na rozluźnienie mięśni. Ładny kolor ust to wynik prawidłowego mikrokrążenia, a z upływem lat działanie naczyń krwionośnych i mikrokrążenie staje się coraz słabsze, w konsekwencji czego usta blakną. Odpowiedzią na te problemy jest zabieg wypełnienia ust preparatem lub tkanką tłuszczową.

Powiększenie ust w Klinice Miracki

Preparaty do powiększania ust stosowane w naszej klinice posiadają najwyższą jakość, są organiczne, hipoalergiczne, oczyszczone, o najwyższym bezpieczeństwie oraz dające długotrwały i naturalny efekt. Dzięki zabiegowi usta zyskują nową objętość, wymarzony kontur i nawilżenie, a ich barwa nabiera intensywności. Co niezwykle istotne, zabieg powiększania ust zawsze wykonywany jest przez doświadczonego lekarza, dlatego przebiega bezpiecznie, sprawnie i precyzyjnie. Aby zapewnić Pacjentowi komfortowe warunki stosujemy znieczulenie miejscowe w kremie.

Jak wygląda powiększanie ust?

Po wizycie konsultacyjnej wykluczającej przeciwwskazania do powiększenia ust wypełniaczem, zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Cała procedura nie przekracza zwykle kilkunastu minut. Usta zostają posmarowane maścią znieczulającą, po czym lekarz drogą drobnych nakłuć aplikuje wypełniacz w powierzchnię warg. Maksymalnie podaje się 1 ml preparatu na usta, tak aby efekt był naturalny. Następnie lekarz rozmasowuje usta,  aby wypełniacz rozłożył się równomiernie pod powierzchnią warg. W zależności od oczekiwań Pacjenta usta mogą zostać powiększone, wyrównane, a ich kontur skorygowany.

Powiększanie ust – co po zabiegu?

Niewielka opuchlizna po powiększaniu ust mija po ok. 3 dniach, w zależności od predyspozycji organizmu. Może pojawić się także delikatne łuszczenie i małe siniaki spowodowane nakłuciami podczas zabiegu. Efekt pięknych, pełnych ust utrzymuje się od 8 miesięcy do roku. Kiedy poczujemy, że nasze usta tracą upragniony wygląd i jędrność zabieg można bezpiecznie powtarzać.

Powiększanie ust – metody

W zależności od pożądanego przez Pacjenta efektu w Klinice Miracki stosujemy różne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Preparaty różnią się jego stężeniem, który dopasowujemy do oczekiwanych rezultatów. Możemy bowiem osiągnąć głębokie nawilżenie, mniejszą odczuwalność zabiegu lub trwalsze i intensywniejsze wypełnienie. Pacjent może być pewien, że zabieg będzie komfortowy, a efekt naturalny. Nowatorskim sposobem powiększania ust jest użycie tkanki tłuszczowej Pacjenta pobranej podczas zabiegu liposukcji z lipotransferem.Uzupełniając usta własną tkanką tłuszczową spektakularnymi efektami Pacjent cieszy się nawet do dwóch lat. Zabieg cechuje najwyższe bezpieczeństwo i najdłuższa trwałość, dlatego cieszy się dużym uznaniem wśród Pacjentów.Jeśli marzysz o pięknych ustach, zapisz się na wizytę w naszej klinice w Warszawie, Katowicach, Krakowie lub Łodzi!

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki