NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Depilacja klatki piersiowej u mężczyzn

Wbrew powszechnej opinii z depilacji laserowej korzystają nie tylko panie. Szczególnie w sezonie letnim panowie także ochoczo decydują się na zabieg usunięcia niechcianego owłosienia. Depilacja klatki piersiowej u mężczyzn to dla wielu bardzo ważny czynnik estetyczny. Ile kosztuje depilacja klatki piersiowej? Dowiedz się wszystkiego o męskiej epilacji!

Spis treści:

Depilacja klatki piersiowej – dla kogo?

Czy depilacja laserowa u mężczyzn jest popularna?

Depilacja klatki piersiowej u mężczyzn – cena

Depilacja klatki piersiowej – dla kogo?

Z zabiegu depilacji klatki piersiowej mogą skorzystać wszyscy panowie, którzy borykają się z problemem nadmiernego owłosienia torsu. Jednak po depilację laserową sięgają nie tylko ci mężczyźni, którzy posiadają bardzo dużo włosków na ciele. Gładka skóra w obrębie klatki to w dużej mierze kwestia estetyczna, więc nawet panowie z nielicznymi włoskami w tym obszarze, którzy preferują gładkość skóry na ciele, mogą zdecydować się na zabieg epilacji. Depilacja klatki piersiowej u mężczyzn jest szczególnie popularna w sezonie letnim. Panowie, podobnie jak panie, także chcą pięknie prezentować się na plaży bez niechcianych włosków. Dodatkowo usunięcie owłosienia z torsu ma również znaczenie higieniczne – podczas letnich, wysokich temperatur skóra niepokryta włosami mniej się poci, co bezpośrednio przekłada się na komfort w życiu codziennym.

Czy depilacja laserowa u mężczyzn jest popularna?

Męska depilacja wciąż jest dużo mniej popularnym tematem niż usuwanie niechcianego owłosienia na ciele u kobiet. Z tego względu dookoła niej narosło wiele mitów. Przede wszystkim na wstępie należy zaznaczyć, że depilacja laserowa u mężczyzn nie jest niczym zjawiskowym czy rzadkim. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, panowie bardzo często odwiedzają naszą klinikę i umawiają się na zabiegi epilacji. Depilacja klatki piersiowej jest jednym z najbardziej popularnych obszarów poddawanych usuwaniu niechcianego owłosienia u panów. Mężczyźni bardzo chętnie pozbywają się także zbędnych włosków z obszarów brzucha, pleców i pach. W okresie letnim spora część pacjentów decyduje się także na laserową depilację męskiego bikini.

Depilacja klatki piersiowej u mężczyzn – cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje depilacja laserowa torsu? Cena takiego zabiegu zależy przede wszystkim od urządzenia, na którym zostanie wykonany. W Klinice Miracki do końca maja mamy niezwykle atrakcyjną ofertę epilacji – wszystkie zabiegi wykonasz za 55% lub 60% OFF! Jeśli interesuje Cię depilacja klatki piersiowej, możesz pozbyć się niechcianych włosków z torsu już od 160 zł za cały obszar! W zależności od typu włosa, wystarczy seria 4-8 zabiegów, aby trwale usunąć owłosienie i pozbyć się go na zawsze. Właśnie dlatego epilacja laserowa jest najlepszą, najbardziej zaawansowaną i najskuteczniejszą metodą depilacji. Dzięki wiązce lasera włosy nie zostają wyrywane lub przycinane, a niszczone wraz z cebulkami. Właśnie dlatego cena depilacji laserem klatki piersiowej u mężczyzn jest nieco wyższa niż depilacji woskiem –  wynika to z faktu użycia zaawansowanego technologicznie sprzętu i trwałości efektu zabiegu.

Chcesz trwale pozbyć się niechcianych włosków na ciele? Umów się na zabieg epilacji w atrakcyjnych cenach!

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki