Anty-aging

Anty-aging to dziedzina medycyny estetycznej, której głównym celem jest powstrzymanie procesów starzenia organizmu oraz jego efektów. Najczęściej są to zabiegi wykonywane w obszarze twarzy oraz dekoltu, których zadaniem jest wypełnienie nadmiaru pomarszczonej skóry substancjami z dodatkiem kwasu hialuronowego, lifting tkanki skórnej oraz pobudzenie jej do produkcji kolagenu.


Anty-aging – wskazania do zabiegów

Zabiegi odmładzające i odwracające procesy starzenia zalecane są w szczególności kobietom, u których objawy starzenia organizmu pojawiły się zbyt wcześnie. Podstawowe powody poddawania się takim zabiegom to zmarszczki w okolicy oczu i czoła, opadająca powieka, a także zmarszczki szyi oraz dekoltu. Wykonanie zabiegu z dziedziny anti-aging pobudza skórę do wytwarzania kolagenu, a wypełnione bruzdy i zmarszczki odejmują wizualnie kilka lat.

Anty-aging – rodzaje zabiegów

Liczba zabiegów odmładzania skóry, mających działanie ujędrniające i wygładzające, jest ogromna. Już takie zabiegi anti-aging, jak peeling chemiczny, mogą pobudzić komórki do produkcji większej ilości kolagenu, który odpowiada za elastyczność skóry. Działanie przeciwzmarszczkowe ma także zabieg mikrodermabrazji, który złuszcza stary naskórek, jednocześnie wykonując masaż tkanki, pobudzając ją do pracy i ułatwiając przedostanie się do jej wewnętrznych warstw składników odżywczych. Bardzo dobre rezultaty przynoszą także zabiegi anti-aging z wykorzystaniem nici liftingujących, które niegdyś były stosowane do zszywania ran, a w medycynie estetycznej służą do rozprostowywania i wygładzania zmarszczek. Dużą skutecznością cieszą się także zabiegi laserowe, które są w stanie widocznie odmłodzić i napiąć skórę bez użycia skalpela.
Często stosowaną metodą w dziedzinie medycyny anti-aging jest także wypełniacz, który wstrzykuje się w głębsze warstwy skóry. Przynosi bardzo szybkie efekty i skutecznie wypełnia bruzdy oraz zmarszczki. Jest to także sposób na wymodelowanie i powiększenie ust.

Polecane zabiegi anti-aging:

Peeling chemiczny
Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial
Endermolift
Mikrodermabrazja Hydrafacial z kompleksem wybielającym
Mikroplazma Accent – odmładzanie twarzy
Peeling PRX
Neauvia Organic
Nici liftingujące APTOS
Nici liftingujące PDO
Mezoterapia igłowa
Wolumetria
Neauvia Hydro
Blefaroplastyka i odmładzanie plazmą – Plexr
Laserowe odmładzanie frakcyjne FOTONA
Dermabrazja laserowa – Fotona
Fotoodmładzanie Dye VL
Odmładzanie laserowe Clear Lift
Laserowe odmładzanie twarzy – iPixel
Laserowe fotoodmładzanie – Icon MaxG
Ekskluzywne odmładzanie PicoSure
Stimulate&Lift – podniesienie owalu twarzy
Vela Shape III – modelowanie podbródka
Accent PRIME – nieinwazyjny lifting twarzy
Sono Queen – nieinwazyjny lifting US
Endermologia LPG Alliance
Ultraformer III – lifting ultradźwiękowy
Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki