Introitoplastyka

Introitoplastyka to dziedzina ginekologii estetycznej, polegająca na plastyce przedsionka pochwy. Ta metoda waginoplastyki umożliwia korektę kształtu pochwy. Introitoplastykę stosuje się szczególnie w przypadku występowania bólu w okolicach intymnych, źle zagojonych ran i zrostów oraz blizn poporodowych.

Introitoplastyka – zastosowanie

Plastyka przedsionka pochwy często jest łączona z korektą krocza. Do przeprowadzenia zabiegu introitoplastyki zazwyczaj stosuje się metody iniekcyjne. Najczęściej polega on na wypełnianiu okolic intymnych preparatem z kwasem hialuronowym. Zabieg taki pozwala na rewitalizację warg sromowych i łechtaczki, powiększenie warg sromowych, wzmocnienie struktury oraz poprawę objętości i elastyczności okolic intymnych. Tego typu procedurę stosuje się w przypadku bólu, świądu oraz wiotkiej i suchej skóry w okolicach intymnych.
Wypełnianie warg sromowych preparatem organicznym zaleca się również w celu poprawy kształtu warg sromowych i przywrócenie ich symetrii. Introitoplastykę wykonuje się również w przypadku zaniku tkanki tłuszczowej oraz utraty objętości w obszarze warg sromowych.
Zabiegi introitoplastyki wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. W efekcie waginoplastyki skóra okolic intymnych jest znacznie odmłodzona i ujędrniona.

Introitoplastyka – efekty

Waginoplastyka pozwala na poprawę:
Poziomu nawilżenia okolic intymnych
Jędrności i elastyczności – umożliwia rewitalizację przedsionka pochwy i warg sromowych
Kształtu warg sromowych
Symetrii okolic intymnych.

Polecane zabiegi introitoplastyki:

Neauvia Rose – rewitalizacja
Wypełnianie warg sromowych – Neauvia Rose

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki