AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Kontur twarzy

Najczęściej kontur twarzy jest uwarunkowany genetycznie. Wpływ na jej kształt ma również upływ czasu. Naturalny proces starzenia skóry sprawia, że skóra traci jędrność i napięcie, staje się wiotka. Wówczas, w celu przywrócenia elastyczności i odmłodzenia skóry, konieczne jest poddanie się zabiegowi modelowania twarzy.


Utrata konturu twarzy – przyczyny

Upływ czasu sprawia, że skóra twarzy traci swoją objętość i kontur. Z biegiem lat zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej, a skóra przemieszcza się ku dołowi, sprawiając, że twarz wygląda staro i niekorzystnie.

Zmiana konturu twarzy – objawy

Do głównych objawów utraty owalu twarzy należą utrata jędrności oraz ubytki w tkance. Znaczenie ma również zmniejszenie podskórnej tkanki tłuszczowej. Zmiany konturu twarzy najbardziej widoczne są na linii żuchwy oraz na policzkach.

Kontur twarzy – leczenie

Współczesna medycyna estetyczna proponuje wiele zabiegów odmładzania skóry i poprawiania konturu twarzy.
Wyszczuplenie twarzy umożliwia platforma Accent Ultra V Alma. Metoda łącząca ultradźwięki z falami radiowymi jest bezinwazyjna, a wielofunkcyjne urządzenie pozwala na działanie w wielu obszarach. Do nieinwazyjnych zabiegów wyszczuplających twarz należy także Endermolift, który pozwala na przywrócenie skórze młodzieńczej jędrności, oraz wykorzystująca kwas hialuronowy, wolumetria twarzy, poprawiająca objętość i kształt konturu twarzy. Kwas hialuronowy zawierają także preparaty wykorzystywane w zabiegach Neauvia Organic.
Lifting twarzy zapewniają nowoczesne nici liftingujące Princess Lift, Happy Lift i Silhouette Soft. Mezoterapia to efektywny sposobów na wzmocnienie i poprawę jędrności skóry. Bezinwazyjnymi zabiegami liftingującymi są natomiast te wykorzystujące fale ultradźwiękowe HIFU Sono Queen i Ultraformer III, posiadające szerokie zastosowanie w odmładzaniu skóry i poprawie konturu twarzy. Używające fal radiowych urządzenie Accent Prime umożliwia natomiast lifting podbródka
Precyzyjne odmładzanie zapewni laser PicoSure oraz zabiegi na podniesienie owalu twarzy metodą Neauvia Stimulate & Lift i modelowanie podbródka urządzeniem Vela Shape III.

Polecane zabiegi poprawiające kontur twarzy:

Lifting i wyszczuplanie twarzy Accent
Nieinwazyjne wyszczuplanie twarzy Accent
Endermolift
Neauvia Organic
Nici liftingujące First Lift
Wolumetria
Odmładzanie skóry Pico Sure
Stimulate&Lift – podniesienie owalu twarzy
Vela Shape III – modelowanie podbródka
Sono Queen – nieinwazyjny lifting US
Ultraformer III – lifting ultradźwiękowy
Accent PRIME – nieinwazyjny lifting twarzy
Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki