NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Krosty z brudu

Krosty z brudu – informacje ogólne:

Krosty pojawiające się na twarzy, są zmorą większość ludzi. Prędzej, czy później, ten problem spotyka każdego. I nie ma się co oszukiwać. Krosty na twarzy, z pewnością, nie dodają nam urody. To właśnie dlatego zależy nam, na jak najszybszym, pozbyciu się ich. Jednak najszybszym nie zawsze oznacza skutecznym. Przede wszystkim, należy dowiedzieć się, skąd nasza zmora się bierze. Im lepiej poznamy przyczyny – tym skuteczniej będziemy mogli im zapobiegać. Dlatego pamiętaj, że większość problemów skórnych jest odzwierciedleniem naszego stylu życia. Jeśli nie jest on do końca zdrowy, to przekłada się to na naszą cerę.

Krosty z brudu – przyczyny:

Krosty pojawiające się na twarzy, powstają na skutek nadmiernej produkcji sebum. Ten łój skórny, produkowany w gruczołach łojowych, zabezpiecza naszą skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Niestety, często jego produkcja zostaje zaburzona. To właśnie wtedy, produkowany w nadmiarze, zalega w naszych porach lub gruczołach łojowych. Gdy dostaną się do niego drobne zanieczyszczenia, to mamy już prostą drogę do początku problemów skórnych. Takimi zanieczyszczeniami mogą być: kurz, pot, martwy naskórek oraz bakterie. Często, powstające miejsce zapalne, może być przez nas dotykane, na skutek czego, łatwiej  dostają się tam bakterie. To właśnie stąd tworzą się krosty powstałe z brudu.

Krosty z brudu – zapobieganie:

Zapobieganie krostom na twarzy opiera się, przede wszystkim, na odpowiedniej higienie. Dlatego powinnaś, w tym celu, stosować każdego dnia toniki i żele czyszczące, dostosowane do potrzeb Twojej twarzy. Nie zapominaj także o peelingach, które pomogą w walce z zalegającym martwym naskórkiem. Pamiętaj, że walka z krostami nie ogranicza się tylko i wyłącznie do zewnętrznego dbania o skórę. Niezwykle ważna jest zdrowa i zbilansowana dieta – bogata zwłaszcza w witaminę A. Staraj się unikać spożywania przesłodzonych napojów gazowanych. One z pewnością będą Twoim wrogiem w walce o piękną cerę.

Polecane zabiegi:

Yellow Peel

Cosmelan

Peeling Refresh

Maska tretinoinowa

Alma Harmony Acne

Peeling Salipeel Lic

Sebacia

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki