NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Peelingi

Peelingi – informacje ogólne

Peeling jest zabiegiem stosowanym zarówno w dermatologii i kosmetyce. Ta abrazja wykonywana jest w celu usunięcia martwego naskórka. Pomaga to zachować, przede wszystkim, zdrowy wygląd skóry, dzięki oczyszczaniu jej porów. Dodatkowo zabieg spłyca zmarszczki, a także rozjaśnia przebarwienia. Stosowany jest przeważnie około 2 razy w tygodniu – nie tylko na twarzy, ale na całym ciele. W depilacji zapobiega wrastaniu włosków w skórę. Można go wykonać samodzielnie w domu lub kupić gotowy w drogeriach.

Peelingi – zapobieganie

Ta ablacja, dzięki swojemu działaniu, chroni naszą skórę przede wszystkim przed zatykającymi się porami. Jest to niezwykle istotne w codziennej pielęgnacji z uwagi na to, że to właśnie zatykają się pory są jedną z przyczyn powstawania niechcianych pryszczy i trądziku. Peeling, dzięki złuszczaniu naszej skóry, zapewni więc jej czystość od potu, martwego naskórka i innych drobnych zanieczyszczeń. Warto również wiedzieć, że abrazja ta, skutecznie rozjaśnia nasze przebarwienia powstające na skórze. Natomiast stosując ją po depilacji zapobiegniemy wrastaniu naszych włosków w skórę (co również powoduje krosty). Nie zapominajmy też o jej działaniu wygładzającym naszą cerę i nadaniu skórze zdrowego blasku. Dodatkowym atutem jest poprawiające się krążenie krwi, które ma znaczący wpływ na nasz wygląd. Po przeprowadzonym peelingu wszelkie kremy i balsamy lepiej się wchłaniają. Przede wszystkim nie zapominajmy, że zabieg ten wykonany w gabinecie kosmetycznym będzie dokładniejszy niż ten wykonany samodzielnie w domu.

Peelingi – przeciwwskazania

Przed wyjściem na słońce nie należy stosować peelingów złuszczających. Mogą wystąpić wtedy działania niepożądane – przede wszystkim, należy wtedy unikać tych, które w swoim składzie zawierają kwasy owocowe. Jeśli jednak już wychodzisz na słońce, stosuj ochronne filtry (najlepiej: SPF 50). Pamiętaj także o tym, aby powstrzymać się przed wykonaniem ablacji, jeśli po opalaniu pojawił się na Twojej skórze rumień. Zabiegu tego, należy także unikać, gdy mamy trądzik – może to tylko pogorszyć kondycję naszej skóry.

W Klinice Miracki dostępne są peelingi:

Peeling chemiczny

Hydrafacial

Cosmelan

Peeling Salipeel Lic

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki