AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Wyszczuplanie twarzy

Zabiegi wyszczuplające twarz mają na celu przede wszystkim poprawę owalu twarzy, czyli uwydatnienie kości policzkowych i/lub likwidację podwójnego podbródka. Są dedykowane tym Pacjentom, którzy nie chcą radykalnych zmian w swoim wyglądzie, jakie mogą powodować zabiegi chirurgiczne z użyciem skalpela. Zaletą zabiegów wyszczuplających twarz jest ich bezinwazyjność oraz szybkie efekty, które długo się utrzymują. Pacjenci, którzy myślą o wyszczupleniu swojej twarzy powinni poznać zabiegi takie jak:

Nici liftingujące PDO

Nici liftingujące Happy Lift

Mikroplazma

Endermolift

Vela Shape III

Przygotowanie do zabiegu

Zalecenia lekarzy przed przystąpieniem do wyszczuplania twarzy zależą od zabiegu, na jaki Pacjent się zdecyduje. Jednak przed wszystkimi zabiegami, które mają na celu zmianę owalu twarzy, rekomenduje się picie dużej ilości wody, ograniczenie mocnej kawy, alkoholu oraz palenia papierosów – przynajmniej na dwa tygodnie przez zabiegiem. Ponadto, lekarze mogą zalecić przyjmowanie preparatów z witaminą C, niewielkich dawek arniki, a czasem nawet witaminy K. Przed zabiegiem (około 14 dni przed) Pacjenci nie mogą przyjmować leków, które zaburzają krzepliwość krwi (np. aspiryna).

Przeciwwskazania

Zabiegi wyszczuplające twarz nie są przeznaczone dla osób, które cierpią na choroby nowotworowe lub mają infekcje skórne. Zły stan zdrowia również wyklucza przeprowadzenie zabiegu. Kobiety w ciąży oraz osoby, które mają problem z krzepliwością krwi także nie zostaną zakwalifikowane do zabiegów.

Zalecenia pozabiegowe

Zabiegi wyszczuplające twarz nie wymagają od Pacjenta rekonwalescencji. Twarz może być delikatnie zaczerwieniona, jednak szybko wraca do swojego naturalnego koloru. Specjaliści zalecają Pacjentom picie dużej ilości wody oraz wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych. Aktywność fizyczna również ma wpływ na utrzymanie się efektów zabiegu.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki