Zagęszczenie włosów

Zagęszczenie włosów – informacje ogólne

Każda kobieta marzy o pięknych, zdrowych i przede wszystkim gęstych włosach. Niestety często, zwłaszcza przez genetykę, nasze włosy są cienkie i rzadkie. Niekiedy musimy także zmagać się z problemem ich wypadania lub – co gorsze – łysienia. Często, ten wytwór skóry, zostaje osłabiony przez nieodpowiednią pielęgnację, a także złą dietę. Czasami to właśnie okres ciąży może je znacznie osłabić. Podobnie jak nagminne, mocne ściskanie włosów w kucyk. Warto jednak wiedzieć, że przyczynianiu się do słabych włosów sprzyja złe ukrwienie skóry głowy. Należy pamiętać, że problem rzadkich włosów ma swój początek właśnie tutaj. To w  skórze znajdują się mieszki włosowe – mikroskopijne otworki, z których wyrastają nasze włosy. Te twory skóry czerpią z nich całą energię potrzebną do życia.

Zagęszczenie włosów – zabiegi

Obecnie na rynku istnieje cała masa metod na walkę z cienkimi włosami. Oferowane zabiegi można wykonywać zarówno w salonach fryzjerskich lub klinikach medycyny estetycznej. To, której metody użyjemy, zależy przede wszystkim od nas samych. Salony fryzjerskie w swoich usługach oferują doczepianie włosów – zarówno tych syntetycznych, jak i naturalnych. Istnieje wiele patentów na to, by to wykonać. Jednak należy pamiętać, że przy słabych włosach, będzie to niekorzystny krok. Przez doczepiane włosy, osłabisz tylko swoje własne! Dzięki medycynie estetycznej możesz pójść krok dalej. To właśnie ona oferuje przeszczepy włosów, bez osłabiania pozostałych. Warto również pamiętać o mezoterapii, która również może pomóc. Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu substancji z naszej krwi w skórę głowy, co znacznie poprawia jej ukrwienie. Gdyby jednak, takowe zabiegi, Ciebie przerażały to masz jeszcze inne wyjście. Może to właśnie pogrubienie włosa da Ci efekty o jakich marzysz? Albo stosowanie specjalnych ampułek?

Zagęszczenie włosów – domowe sposoby

Gdybyś z różnych przyczyn obawiała się powyższych zabiegów – wypróbuj domowe sposoby. Przede wszystkim pamiętaj o codziennym masażu skóry głowy – pomoże Ci to przywrócić jej prawidłowe ukrwienie, przez co włosy będą lepiej rosły. Do codziennej diety wprowadź drożdże do picia – tak te spożywcze. Pamiętaj jednak, by odpowiednio przygotować je przed wypiciem. Gdybyś nie była w stanie ich pić to zawsze możesz przyjmować je w formie tabletek. Może warto również wcierać w skórę głowy olejek rycynowy? On także zwiększy gęstość Twoich włosów!

Polecane zabiegi na zagęszczenie włosów:

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki