Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
jaka jest cena depilacji laserowej?
,

Ile kosztuje depilacja laserowa bikini?

Depilacja laserowa bikini to skuteczny i niedrogi zabieg, który jako jedyny ze znanych obecnie metod depilacji, umożliwia trwałe usunięcie owłosienia z miejsc intymnych. Jeśli nawet po jakimś czasie zaczną pojawiać się nowe włoski, wystarczy, że raz na rok wykonamy zabieg przypominający. Regularne wykonywanie depilacji laserowej bikini zapewni Ci idealną gładkość okolic intymnych. Chociaż początkowe koszty depilacji laserowej są wyższe niż koszty innych metod depilacji, w dłuższej perspektywie czasu zabieg ten pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.  

Na czym polega depilacja laserowa bikini?

Depilacja laserowa bikini to zabieg medyczny, który musi być wykonywany przez certyfikowanego kosmetologa. Korzystając z usług w katowickiej Klinice Miracki, możesz mieć pewność, że otrzymasz najbardziej profesjonalną opiekę. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i trwa zaledwie kilka lub kilkanaście minut (w zależności od wielkości depilowanego obszaru). Procedura polega na wykonaniu serii precyzyjnych impulsów na leczonym obszarze. Dochodzi do zjawiska tzw. selektywnej fototermolizy. Co to oznacza? Skoncentrowane światło lasera namierza i uszkadza poszczególne mieszki włosowe. W efekcie włosy z uszkodzonych mieszków wypadają i nie są w stanie już odrosnąć.

Jakie są zalety depilacji bikini laserem?

Największą zaletą depilacji laserowej bikini jest to, że zapewnia trwałą redukcję owłosienia. Chociaż do całkowitego usunięcia owłosienie konieczne są wielokrotne sesje, pierwsze rezultaty są często widoczne już po jednym zabiegu. Optymalna seria to zazwyczaj 6-8 zabiegów.

W przeciwieństwie do depilacji woskiem czy pęsetą depilacja laserowa miejsc intymnych jest praktycznie bezbolesna. Maksymalny komfort zapewnia system chłodzenia, który przez cały czas trwania zabiegu koi skórę.

Szybkość i precyzja sprawiają, że depilacja laserowa jest idealnym sposobem na pozbycie się owłosienia z miejsc intymnych. Samodzielne usuwanie włosków z okolic intymnych nie zawsze wychodzi tak, jakbyśmy tego chcieli – może doprowadzić do podrażnień, skaleczeń, a nawet infekcji.

Co wpływa na cenę depilacji miejsc intymnych?

Cena depilacji laserowej bikini zależy od różnych czynników. Głównie determinuje ją wielkość depilowanego obszaru. Depilacja miejsc intymnych może obejmować mniejszy lub większy obszar w okolicy bikini i pośladków. Im większa powierzchnia depilacji, tym zabieg jest droższy.

Wyróżniamy cztery główne obszary depilacji laserowej miejsc intymnych:

 • Bikini podstawowe – obejmuje pachwiny.
 • Bikini francuskie – obejmuje boczne części wzgórka łonowego oraz pachwiny.
 • Bikini głębokie – obszar, obejmujący pachwiny, wzgórek łonowy oraz wargi sromowe.
 • Bikini brazylijskie – to również rodzaj głębokiej depilacji, ale dodatkowo usuwa się też owłosienie z przestrzeni międzypośladkowej.

Ile kosztuje depilacja laserowa bikini?

Na cenę zabiegu wpływa też rodzaj użytego urządzenia. W Klinice Miracki dysponujemy dwoma nowoczesnymi laserami – Vectus oraz Thunder MT. Ten drugi jest nieco droższy, ponieważ daje więcej możliwości terapii – umożliwia usuwanie zarówno ciemnego, jak i jasnego owłosienia. Do usuwania ciemnych i mocnych włosków w zupełności wystarczy laser do depilacji Vectus. Jeśli jednak masz włosy blond lub rude, nasi specjaliści będą musieli użyć lasera Thunder MT, który wykazuje wyższą czułość wobec niskich stężeń melaniny. Depilacja laserowa to nieduży wydatek, który zaowocuje długotrwałą gładkością skóry.

W razie innych pytań dotyczących depilacji laserowej zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: https://klinikamiracki.pl/kontakt/

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki