START! AKCJA CIAŁO 2022! Kup voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
,

Ile kosztuje leczenie trądziku w naszej Klinice w Katowicach?

Trądzik i pozostałe po nim ślady to jeden z najczęstszych problemów estetycznych, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Laserowe leczenie trądziku i blizn potrądzikowych to zabiegi, które w Klinice Miracki w Katowicach wykonujemy bardzo często. Laseroterapię stosujemy z powodzeniem w terapii trądziku pospolitego i różowatego. Jakie są koszty takiego leczenia i od czego zależy? Wyjaśnienie znajdziesz poniżej.

Jakie metody leczenia trądziku stosujemy?

Leczenie trądziku to zwykle złożony proces, który składa się ze zróżnicowanych zabiegów oraz farmakoterapii. Najważniejszym etapem jest wyleczenie aktywnego trądziku, które wymaga ścisłej współpracy z dermatologiem. Stan zapalny wywołany tą chorobą skóry wymaga przede wszystkim odpowiednich leków doustnych oraz miejscowych. W Klinice Miracki dysponujemy również takimi metodami, jak laserowa terapia trądziku przy pomocy specjalnej głowicy Alma Harmony Acne, przeznaczonej specjalnie do leczenia aktywnej formy trądziku – niweluje krostki, wysięki, silne zaczerwienienie. U naszych pacjentów stosujemy również nowatorskie terapie łączone, które zakładają skojarzone leczenie laserowe oraz iniekcję aktywnych substancji leczniczych o działaniu przeciwzapalnym.

Na czym polega laserowe leczenie trądziku?

Szczególnie uporczywy i ciężki trądzik wymaga zastosowania zaawansowanych rozwiązań terapeutycznych, takich jak laseroterapia. Naszym sztandarowym zabiegiem jest terapia laserem Alma Harmony Acne. Można zastosować go na różnych obszarach ciała dotkniętych trądzikiem: na twarzy, plecach czy dekolcie. Zabieg ten jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, umożliwia leczenie wszystkich postaci trądziku pospolitego, nie ma skutków ubocznych i nie wymaga rekonwalescencji. Seria zabiegów pozwala na znaczne zredukowanie objawów trądziku, a w wielu przypadkach jego całkowite wyleczenie.

Laser Alma Harmony Acne korzystnie usuwa zmiany trądzikowe poprzez jednoczesne działanie fototermiczne i fotochemiczne. Energia laserowa ogrzewa wodę, znajdującą się w gruczołach łojowych i powoduje ich termiczne uszkodzenie. Działanie fotochemiczne polega na niwelowaniu wolnych rodników, a tym samym – złagodzenie stanu zapalnego. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Wykonywany jest przez lekarza. Alma Harmony Acne to laser Er:Glass o długości fali 1540 nm, która wnika głęboko w skórę, powodując zmiany w gruczołach łojowych. Każde ognisko zapalne poddawane jest krótkotrwałym impulsom laserowym, które stopniowo zwiększają temperaturę w tkankach skóry. Pod wpływem ciepła bakterie, powodujące trądzik (P. acnes), po prostu umierają. Następnie efekt próżni usuwa niepotrzebną materię organiczną z porów. Ponadto podczas zabiegu laser aktywuje nowe włókna kolagenowe, przywraca procesy metaboliczne w skórze i złuszcza stare zrogowaciałe komórki. Laserowe leczenie trądziku niweluje stan zapalny, zmniejsza produkcję sebum i wyrównuje koloryt.

Koszt terapii trądziku

Cena laserowego leczenia trądziku zależy między innymi od zastosowanej metody terapeutycznej, postaci trądziku, a także zakresu terapii (cała twarz, czoło, policzki, nos, broda, dekolt czy ramiona). Całkowity koszt zależy również od liczby zabiegów potrzebnych do osiągnięcia optymalnych rezultatów. Jeśli zmagasz się z zaawansowaną postacią trądziku, możesz wymagać większej liczby powtórzeń, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Koszty leczenia trądziku zostaną ustalone przez lekarza podczas konsultacji wstępnej. Specjalista zbada Twoją skórę i oceni, jakie zabiegi będą potrzebne i jak długo będzie trwała terapia.

Więcej na temat skutecznych metod leczenia trądziku dowiesz się od naszych specjalistów z Kliniki Miracki w Katowicach – zapraszamy do kontaktu.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki