Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Jak mieć płaski brzuch w mniej niż 3 dni? Poznaj najlepsze zabiegi

Okolica brzucha i talii to miejsca, w których najczęściej odkłada się tkanka tłuszczowa, która niestety zazwyczaj oporna jest na dietę i ćwiczenia. Czy można zyskać płaski brzuch w 3 dni? W tak krótkim czasie trudno jest mówić o spektakularnych efektach, ale z pomocą zabiegów medycyny estetycznej na pewno możesz znacznie przyspieszyć proces wyszczuplania. Sprawdź.

Chcesz mieć płaski brzuch? Po pierwsze zadbaj o dietę, ćwicz i pij dużo wody

Wygląd Twojego brzucha w dużej mierze zależy od tego, co jesz. Pewne modyfikacje dietetyczne mogą Ci pomóc w zmniejszeniu obwodu talii już w ciągu kilku dni. Zrezygnuj z produktów wzdymających w diecie, takich jak nasiona roślin strączkowych, warzywa kapustne i tłuste potrawy smażone. Ogranicz sól, która wpływa na gospodarkę wodną w organizmie i może powodować zatrzymywanie się płynów, w efekcie czego powstają obrzęki. Zrezygnuj z picia gazowanych napojów, nie tylko ze względu na dużą ilość cukru, ale też dwutlenek węgla, który może powodować gromadzenie dużej ilości powietrza w jelitach. Jedz potrawy lekkostrawne, ale zawierające odpowiednią ilość błonnika, zwłaszcza rozpuszczalnego, pochodzącego głównie z warzyw i owoców. Pij dużo wody – dzięki temu w Twoim organizmie nie będą gromadzić się jej nadmiary. Połącz zdrową dietę z dawką aktywności fizycznej. Pamiętaj, że ćwiczenia na płaski brzuch to nie tylko „brzuszki”.  W modelowaniu brzucha przydatne są treningi angażujące całe ciało, np. HIIT (trening o wysokiej intensywności), cardio, a także ćwiczenia z obciążeniami.

Liposukcja – błyskawiczny sposób na płaski brzuch

Jeżeli zależy Ci na zyskaniu płaskiego brzucha z dnia na dzień, to zapewnić Ci to może jedynie zabieg liposukcji. Jest to procedura chirurgiczna, która wymaga konsultacji i odpowiedniego przygotowania. Stan Twojego zdrowia musi być idealny. Chirurg przeprowadzi z Tobą wywiad, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Liposukcja ultradźwiękowa czy laserowa to zabiegi, które wykonujemy w Klinice Miracki w Warszawie i Katowicach. Są to najbezpieczniejsze metody odsysania tłuszczu. Umożliwiają wstępne rozbicie tkanki tłuszczowej, oddzielenie jej od pozostałych struktur (nerwów i naczyń krwionośnych) oraz bezpieczne usunięcie z organizmu. Zabieg ten wiąże się z bardzo niskim ryzykiem powikłań i stosunkowo krótką rekonwalescencją (w porównaniu do klasycznej liposukcji).

Chociaż liposukcja jest zabiegiem jednorazowym i po jednym zabiegu pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów, to jednak wiąże się z dwutygodniową rekonwalescencją, przez co rezultaty nie są dostrzegalne natychmiast. Od razu po opuszczeniu kliniki brzuch jest bardziej płaski, ale założone są jeszcze opatrunki i pas uciskowy (noszony przez 4-6 tygodni), więc faktyczne efekty można ocenić dopiero po miesiącu lub dwóch.  

Nieinwazyjne zabiegi na płaski brzuch

Osobom, które chcą wyszczuplić brzuch, ale obawiają się interwencji chirurgicznej, proponujemy mniej inwazyjne terapie. Efekty podobne do liposukcji, choć w dłuższym czasie, pozwalają osiągnąć takie zabiegi, jak kriolipoliza czy liposukcja laserowa. Działanie tych zabiegów opiera się na wywołaniu zjawiska lipolizy w tkance tłuszczowej. Proces ten jest stopniowy i trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Komórki tłuszczowe uszkadzane są na skutek działania niskiej (kriolipoliza) lub wysokiej temperatury (lipoliza laserowa). Uszkodzone komórki są następnie w naturalny sposób usuwane z organizmu na drodze procesów metabolicznych.

Dla skutecznej redukcji tłuszczu z brzucha polecamy Pacjentom terapie skojarzone. Korzystne jest połączenie zarówno kilku zabiegów nieinwazyjnych, jak i liposukcji z procedurami niechirugicznymi. Terapie łączone dają lepsze rezultaty i przyspieszają efekty wyszczuplania brzucha.

W Klinice Miracki bardzo zależy nam, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu. Dlatego w ramach Akcji Ciało 2022 w Warszawie i Katowicach oferujemy skuteczne zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe i ujędrniające. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj: https://klinikamiracki.pl/akcja-cialo-2022/  

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki