AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Jak spalić tłuszcz z brzucha?

Wiele osób wskazuje brzuch i boczki jako najbardziej problematyczne partie ciała. Tkanka tłuszczowa w tych miejscach bywa bardzo oporna na trening i dietę. Oczywiście zdrowy styl życia to podstawa zgrabnej i naturalnie wyglądającej figury. Czasem jednak warto sobie pomóc, aby spalanie tłuszczu z brzucha było jeszcze bardziej efektywne.

Podpowiadamy, jak spalić tłuszcz z brzucha z pomocą zabiegów medycyny estetycznej dostępnych w naszej ofercie.

Spalanie tłuszczu z brzucha – dieta i aktywność fizyczna to podstawa

Zdrowy styl życia to najważniejsze, co możesz zrobić dla swojej sylwetki. Regularne wykonywanie ćwiczeń spalających tkankę tłuszczową oraz prawidłowo skomponowana dieta redukcyjna potrafią zdziałać cuda. Jeżeli masz problem z otyłością brzuszną, to musisz przede wszystkim skorzystać z pomocy dietetyka.

Czasem jednak ćwiczenia i zdrowe odżywianie nie wystarczą, aby uzyskać wymarzone efekty. Brzuch to partia ciała, która jest szczególnie podatna na odkładanie się tkanki tłuszczowej, której później niezwykle trudno jest się pozbyć. Poniżej przedstawiamy kilka wypróbowanych zabiegów na brzuch, które znakomicie poprawiają to, z czym ćwiczenia i dieta sobie nie poradziły.

Jak szybko spalić tłuszcz z brzucha? Pomogą zabiegi medycyny estetycznej

Schwarzy to system służący do wzmacniania mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą skoncentrowanej stymulacji magnetycznej (FMS, ang. Focused Magnetic Stimulation). Zabieg jest całkowicie bezpieczny i komfortowy, działa podobnie jak trening, ale w wielokrotnie szybszym tempie. Podczas 30-minutowego zabiegu ujędrniającego na brzuch nasze ciało wykonuje taką pracę, jakbyśmy w tym czasie zrobili około 800 brzuszków. W naturalnych warunkach byłoby to niemożliwe. Urządzenie Schwarzy generuje skurcze mięśni niezależne od funkcji mózgu z tak dużą częstotliwością, że nie pozwala na fazę relaksacji. Podczas zabiegu zaangażowane są wszystkie mięśnie brzucha – zarówno te widoczne, jak i głębokie: proste, skośne oraz poprzeczne. Rekomendowana częstotliwość terapii, to 8 zabiegów 2 razy w tygodniu. 

Jeszcze szybszym sposobem na spalanie tłuszczu z brzucha jest lipoliza iniekcyjna, która polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego preparatu, powodującego rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Uszkodzone komórki tłuszczowe usuwane są przez organizm za pośrednictwem układu limfatycznego. W skład preparatu wchodzi m.in. fosfatydolocholina PPC (fosfolipid pozyskiwany z soi), a także deoksycholan sodu (składnik soli żółciowych), które doskonale radzą sobie z redukcją tkanki tłuszczowej na brzuchu. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie od dwóch do trzech zabiegów w kilkutygodniowych odstępach.

Kriolipoliza to zabieg, którego wyszczuplające działanie również opiera się na wywołaniu w organizmie zjawiska lipolizy (rozkładu komórek tłuszczowych). Różnica polega na tym, że podczas kriolipolizy nie jest wprowadzana żadna substancja chemiczna. Zabieg odbywa się bez przerywania ciągłości naskórka. Polega na zastosowaniu specjalnej głowicy, która zasysa fałd skóry, a następnie chłodzi go do około -8°C. Komórki tłuszczowe zaczynają obumierać pod wpływem bardzo niskiej temperatury. Konstrukcja urządzenia pozwala na selektywne i precyzyjne chłodzenie, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo terapii. Dodatkowo podczas zabiegu ciało osłonięte zostaje ochronną membraną, co eliminuje ryzyko uszkodzenia skóry i naczyń krwionośnych. Zazwyczaj wykonuje się 1–3 zabiegi na brzuch w odstępach 6–8 tygodni. Kriolipolizę można powtórzyć po upływie roku.

SculpSure to rewolucyjny zabieg, który w ciągu 25 minut potrafi usunąć około 25% tkanki tłuszczowej z brzucha. Jak to możliwe? Także dzięki zjawisku lipolizy – w tym przypadku odbywa się to po podgrzaniu tkanki laserem diodowym o długości fali 1060 nm. Oprócz zniszczenia komórek tłuszczowych laser dodatkowo pobudza skórę do produkcji kolagenu, który wzmacnia skórę, nadaje jej elastyczność i sprężystość. Jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na brzuch tego typu. Zazwyczaj wystarcza jeden zabieg, aby znacznie zmniejszyć obwód talii. Usuwanie tkanki tłuszczowej i stopniowe modelowanie brzucha odbywa się w ciągu około 1,5–3 miesięcy. Uzyskane rezultaty utrzymują się przez bardzo długi czas.

Jeżeli zastanawiasz się, jak spalić tłuszcz z brzucha, skontaktuj się z Kliniką Miracki Warszawa.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki