Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Jak szybko pozbyć się cellulitu na brzuchu? Poznaj TOP-owe zabiegi

Cellulit to przypadłość, z którą zmaga się niemal 80-90% kobiet, a walka z nią jest wyjątkowo trudna. Bez profesjonalnej pomocy jest w zasadzie niemożliwa. Poznaj TOP 5 zabiegów na cellulit na brzuchu, które z powodzeniem stosujemy w naszej klinice.

Co to jest cellulit i jak go zlikwidować?

Cellulit, znany powszechnie pod nazwą pomarańczowa skórka, to problem, który dotyczy większości kobiet (i kilku procent mężczyzn). Cellulit to nieregularna i szorstka powierzchnia ciała spowodowana wgłębieniami i guzkami na poziomie skóry właściwej. Zwykle pojawia się na udach i pośladkach, ale często można zauważyć ją również na brzuchu. Chociaż stan ten nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, wiele osób chce się go pozbyć. Jednym z najlepszych sposobów na likwidację cellulitu jest połączenie ćwiczeń z odpowiednią dietą i zabiegami medycyny estetycznej. W ramach Akcji Ciało organizowanej w tym roku w Klinice Miracki masz okazję skorzystania z wielu skutecznych metod redukcji cellulitu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się z pomarańczową skórką i w żaden sposób nie jesteś w stanie zmniejszyć jej widoczności, teraz masz niepowtarzalną szansę na skuteczne rozprawienie się z nią.

TOP 5 skutecznych zabiegów na cellulit na brzuchu

1.     Zabieg urządzeniem Onda

To wyjątkowy zabieg modelujący sylwetkę, którego działanie opiera się na zastosowaniu innowacyjnych mikrofal Coolwaves™. Technologia ta powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych zgromadzonych tuż pod skórą. Komórki obumierają i usuwane są przez organizm na drodze naturalnych procesów fizjologicznych. Efektem działania urządzenia Onda jest płaski, wymodelowany brzuch, pozbawiony cellulitu.

2.     Endermologia brzucha

Endermologia to rodzaj masażu mechanicznego, który polega na stymulacji skóry i tkanki podskórnej. Zabieg odbywa się przy pomocy specjalnej głowicy działającej w podciśnieniu, wyposażonej w dwie rolki i zmotoryzowaną klapkę. Jego działanie pozwala na poprawę wyglądu skóry, wspomaga drenaż limfatyczny, zmniejsza zatrzymywanie się płynów w tkankach i modeluje sylwetkę. Najlepszy efekt można osiągnąć dzięki połączeniu endermologii z innymi zabiegami antycellulitowymi.

3.     Karboksyterapia, czyli mezoterapia dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia to iniekcyjny zabieg na cellulit. Dwutlenek węgla wnika w tkanki i powoduje silne rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych. W ostrzykiwanym miejscu zwiększa się przepływ krwi oraz transport tlenu i składników odżywczych. Skóra stymulowana jest do intensywniejszej regeneracji. Zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, co przyczynia się do wzmocnienia skóry.  

4.     Fala uderzeniowa Storz Medical

Zabieg Storz Medical działa w oparciu o uderzeniowe fale dźwiękowe (fala uderzeniowa, fala akustyczna), które dzięki wysokiej mocy i szerokiemu zasięgowi przyczyniają się do eliminacji nawet zaawansowanego cellulitu (III i IV stopnia). Fala akustyczna rozbija komórki tłuszczowe odpowiedzialne za powstawanie cellulitu. Jednocześnie wzmacnia drenaż limfatyczny i zwiększa ukrwienie tkanek, przyspieszając eliminację uszkodzonych komórek, a także zwiększając produkcję włókien kolagenowych w skórze.

5.     Alidya – usuwanie jonów żelaza

Alidya to mezoterapia igłowa opracowana specjalnie z myślą o redukcji cellulitu, a dokładnie jednej z jego przyczyn – gromadzeniu się jonów żelaza w komórkach. Preparat wstrzyknięty podczas zabiegu usuwa jony żelaza i przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych, zwiększając ich żywotność i poprawiając kondycję tkanki. Zabieg ten stosuje się także profilaktycznie, aby zapobiec powstawaniu pomarańczowej skórki.

W Klinice Miracki bardzo zależy nam, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu. Dlatego w ramach Akcji Ciało 2022 w Warszawie i Katowicach oferujemy skuteczne zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe i ujędrniające. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj: https://klinikamiracki.pl/akcja-cialo-2022/ 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki