Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
depilacja Katowice
,

Jak tanio wykonać depilację laserową w Katowicach? Skorzystaj z pakietów

Jednym z najczęstszych błędnych przekonań na temat depilacji laserowej jest to, że jest to kosztowny zabieg. Wiele osób rezygnuje z depilacji laserowej właśnie ze względu na wysoką cenę. Tymczasem jest to najbardziej opłacalny sposób usuwania zbędnego owłosienia. Dzięki serii zabiegów pozbywasz się włosków na długie lata, bez konieczności wydawania pieniędzy na golarki, kremy do golenia czy woskowanie. Skorzystaj z pakietów depilacji laserowej w Klinice Miracki w Katowicach i zapłać jeszcze mniej.

Na czym polega laserowa depilacja?

Ile zabiegów potrzeba, aby usunąć owłosienie laserem?

Przed zabiegiem odbywa się konsultacja z kosmetologiem, podczas której pacjent kwalifikowany jest do zabiegu, ale też ustalana jest liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania optymalnych efektów. Chociaż wystarczy wykonać 4 zabiegi depilacji laserowej, aby uzyskać zadowalające rezultaty, zalecamy zazwyczaj więcej powtórzeń. Przeważnie najlepsze efekty uzyskuje się po 6-12 sesjach. Liczba zabiegów zależy m.in. od obszaru, który chcesz leczyć, cyklu wzrostu włosów, odcienia skóry itp. Po wykonaniu pełnej serii zabiegów następuje co najmniej 90% utrata owłosienia z danego obszaru. Większość osób cieszy się trwałymi rezultatami przez wiele lat.

Laserowe usuwanie owłosienia się opłaca

Depilacja laserowa to długoterminowa inwestycja w gładką skórę. Płacisz za serię kilku zabiegów, a później masz spokój na parę lat. Ewentualnie raz na 1-2 lata wykonujesz tzw. zabieg przypominający, który pozwala pozbyć się pojedynczych odrostów. W dodatku depilacja laserowa jest dużo bardziej komfortowa i korzystniejsza dla skóry niż np. depilacja woskiem, która może spowodować silne podrażnienia, a nawet przyczynić się do wrastania włosków.

Depilacja laserowa w Katowicach – w pakiecie taniej

Specjalnie dla naszych pacjentów, którzy chcą cieszyć się permanentną gładkością całego ciała, przygotowaliśmy specjalne pakiety depilacji laserowej w atrakcyjnych cenach. Decydując się na pakiety, zapłacisz mniej niż za pojedyncze zabiegi na jedną partię ciała. W naszej ofercie znajdziesz pakiet specjalny „Zdążyć przed latem”, na który składają się zabiegi depilacji laserowej pach, bikini brazylijskiego oraz całych nóg (uda, łydki i kolana). Możesz również od razu skusić się na pakiet sześciu zabiegów na jedną partię ciała – wówczas również płacisz mniej niż za sześć pojedynczych zabiegów na tę partię ciała kupowanych osobno.

Więcej na temat pakietów depilacji laserowej dowiesz się podczas konsultacji ze specjalistami w Klinice Miracki w Katowicach.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki