Menu

Jesień dla młodej skóry! Skorzystaj z promocji na nieinwazyjny lifting metodą HIFU!

Jesień to doskonały moment na zabiegi odmładzające! Zmęczona wakacyjnymi eskapadami skóra potrzebuje Twojej troski i uwagi. Doskonałym sposobem na przywrócenie jędrności i kondycji skórze jest nieinwazyjny zabieg liftingujący HIFU.

W naszej klinice możesz skorzystać z dwóch urządzeń pracujących w technologii HIFU czyli wysokoenergetycznych fal ultradźwiękowych: SonoQueen i Ultraformer III.

Specjalnie na jesienne miesiące przygotowaliśmy promocję na zabiegi odmładzające HIFU! Nowe obszary zabiegowe i zupełnie nowe ceny już od 1000 zł!

Dowiedz się więcej i zapisz się na zabieg już dziś: rejestracja@klinikamiracki.pl oraz 605 905 608!

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej