Odbierz rabat 50 zł na zabieg mezoterapii i na konsultację o wartości 200 zł! Sprawdź
Opublikowano

Laser tulowy Lavieen bez tajemnic

Lavieen to najnowocześniejszy laser, który wykorzystuje technologię tulową. Zazwyczaj zabieg laserem kojarzy nam się z likwidacją niechcianych rzeczy na naszym ciele. I takie skojarzenie wcale nie jest chybione – usuwanie przebarwień to jedna z wielu rzeczy, w których laser tulowy Lavieen będzie świetnym wyborem. Na co jeszcze pomoże laseroterapia?

Spis treści:

Laser tulowy Lavieen – co to jest?

Na co pomoże laseroterapia Lavieen?

Usuwanie przebarwień laserem Lavieen

Zabieg laserem tulowym – jaka cena?

Rekonwalescencja po zabiegu laserem tulowym

Laser tulowy Lavieen – co to jest?

Sekretem lasera Lavieen jest włókno tulowe, które jest sercem całego urządzenia. Tul to pierwiastek, który jest w pełni bezpiecznym i innowacyjnym źródłem promieniowania. To co wyróżnia laser tulowy Lavieen od innych urządzeń to przede wszystkim szybkość działania i bardzo duża precyzja w regulacji wiązki laserowej, co zapewnia doskonałą skuteczność.

Na co pomoże laseroterapia Lavieen?

Zabiegi z użyciem lasera to dużo więcej niż tylko depilacja laserowa, z którą zazwyczaj kojarzymy wykorzystanie tego typu urządzeń w medycynie estetycznej. Laseroterapia świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które mogą zaobserwować u siebie oznaki starzenia, takie jak utrata jędrności i wiotkość skóry czy zmarszczki. Odmładzanie za pomocą zabiegów laserowych jest bezpieczne, skuteczne i szybkie. Pierwsze efekty można zaobserwować już po 3 zabiegach.

Usuwanie przebarwień laserem Lavieen

Terapia przeciwstarzeniowa to jednak nie jedyne zastosowanie technologii laserowej. Laser tulowy Lavieen będzie doskonałym wyborem w likwidacji blizn i zmian potrądzikowych. Usuwanie przebarwień laserem Lavieen trwa bardzo krótko – zabieg na całą twarz zajmuje jedynie do 10 minut. Zabieg laserem można wykonać także w celu redukcji rozstępów, plam starczych czy piegów oraz zwężenia porów skóry.

Zabieg laserem tulowym – jaka cena?

Zastanawiasz się, ile kosztuje zabieg laserem tulowym? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Cena zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od tego, ile obszarów ma zostać poddanych zabiegowi. W Klinice Miracki obecnie obowiązuje niezwykle atrakcyjna cena na laseroterapię tulową. Za jeden obszar zabiegowy zapłacisz jedynie 1400 zł, a za pakiet 3 zabiegów 3150 zł. Podczas konsultacji wstępnej lekarz oceni ilość zabiegów, jakiej potrzebujesz, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, których oczekujesz.

Rekonwalescencja po zabiegu laserem tulowym

Ogromnymi zaletami zabiegów, do których używany jest laser tulowy Lavieen, są: tryb pracy frakcyjnej, który może zastąpić w działaniu kilka laserów i brak czasu rekonwalescencji. Po laseroterapii pacjent może od razu wrócić do codziennego trybu życia, pamiętając jednak o odpowiedniej pielęgnacji miejsca poddanego zabiegowi – nie należy narażać skóry na podrażnienia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych i promieni słonecznych.

Jeśli chcesz umówić się na zabieg, skontaktuj się z nami i wybierz dogodny dla siebie termin.

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki